Wpis z mikrobloga

Nigdy nie uważałem neuropy czy tych płatnych trolli którzy ostatnio spamują wykop swoimi pseudointelektualnymi wysrywami związanymi z LGTTQWERT na tagach konfederacji za zbyt inteligentnych, ale to już przewyższa każdy szczyt głupoty. Użytkownik @Print_Screen znany płatny troll z neuropy porównał właśnie zorganizowany wyjazd na Marsz Niepodległości, za który ma zapłacić uczestnik do opłacanych uczestników kolorowych marszów. Na które organizowano darmowe wyjazdy i PŁACONO uczestnikom, a nie oni płacili. Radzę neuropie zmienić trolli i zatrudnić takich powyżej 70 IQ.
#konfederacja #bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #neuropa #4konserwy #marszniepodleglosci #lewackalogika
Adrianx123 - Nigdy nie uważałem neuropy czy tych płatnych trolli którzy ostatnio spam...

źródło: comment_1d9tf7d5x6LluefP9SFDwec1C6ICNe8W.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
Radzę neuropie zmienić trolli i zatrudnić takich powyżej 70 IQ.


@Adrianx123: będzie ciężko, bo każdy z IQ większym niż 70 ma już na tyle godności, że nie chce mieć nic z lewactwem wspólnego, nawet za pieniądze
  • Odpowiedz
@to_po_prostu_ja: A to jest na temat?

Przykład LOTu był tu już orany tyle razy, że naprawdę kolejny raz mi się nie chce. To naprawdę szokujące, że firma w którą poprzedni rząd wpompował kupę kasy w czasach kryzysu osiąga dobre wyniki w czasach prosperity, zyskując dodatkowo np. na cenach paliwa. I zaskakujące, że ma wzrosty i spadki dokładnie wtedy, kiedy inne firmy z branży. Jak wszystkie Wasze prawackie przykłady są takie jak
  • Odpowiedz
@jamtojest: Gdybyś trochę zainteresował się tematem, to zapewne doczytałbyś o historii jednego marszu równości, który niestety nie doszedł do skutku. Miał się odbyć, ale przyszedł 1 (słownie: jeden) człowiek: pomysłodawca. Okazało się, że aktywiści byli w tym czasie potrzebni gdzie indziej.
Nie twierdzę, że wszyscy są opłacani. Twierdzę, że większość jeżdżących po kraju jest opłacona. Nie jest też przypadkiem, że nigdy marsz równości nie jest organizowany równocześni w kilku miejscach na
  • Odpowiedz