Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, jak to jest ze sklepem lizengo.pl? Na stronie sklepu przeczytać można, że wszystko jest legalne, odkupione od firm i elektroniczne, więc zgodne z prawem. Czy ktoś jest w stanie coś zarzucić, poddać pod wątpliwość to stwierdzenie czy sklep faktycznie legitny? Ceny niskie, jak na produkty MS.

#komputery #komputer #os #systemyoperacyjne #systemoperacyjny #windows #windows10 #windows7 #office #office365 #pcmasterrace #laptopy #oprogramowanie #skladamkomputer
  • 11
@SkorpionX: A nie wiem ja też kiedyś kupiłem klucz na lizengo, ale nigdy go nie użyłem, bo później sprzedałem kompa i tyle z tego było. A i próbowałem skontaktować się z tą firmą, ale było zero odzewu więc jakaś lewa firma, mimo tego że klucze wysyłają to coś musi być na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SkorpionX: A czego szukasz? Mam nowe Home and Business 2019, Home and Student 2019 oraz Office 365 Home. Oryginalne, wersja elektroniczna lub pudełkowa (karta z kodem).
@SkorpionX: A to nie mam już od jakiegoś czasu, bo się średnio opłaca w dobie osób "ale ja kupię na Allegro za 30 zł widziałem klucz nowy" ale jak będziesz szukał Office'a to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SkorpionX: Office 365 Home to roczna subskrypcja i tam masz 6 x 1 TB (możliwość podpięcia do 6 kont, każde z nich ma 1 TB na OneDrive, wszystkie te konta mogą być też twoje lub możesz podpiąć znajomych, rodzinę lub obcych ludzi za hajs)