Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #przegryw #logikarozowychpaskow

Jestem dość niski bo mam 174 cm wzrostu, mam od niedawna partnerkę która jest praktycznie mojego wzrostu, może z max z 2 cm niższa.
Parę razy mi mówiła, że dziwnie się czuje w szpilkach przy niższym itp., sam byłem z nią na weselu i miałem dziwne wrażenie, że przy wspólnym zdjęciu albo w kościele jak szedł koleś koło nas z kamerą, to przykucała delikatnie, żeby nie było widać że wyższa ode mnie.
No bo jednak szpile 10 cm robią różnice, a w większości sytuacjach była na równi ze mną. xD

Czasem dogryza mi, jak np. ostatnio założyła buty na wysokim obcasie to powiedziała "ha jestem od ciebie wyższa", ja udaje, że mam to gdzieś, żeby nie pokazać, że mam kompleksy, w sumie to nie mam, nigdy mi nie przeszkadzał wzrost, dopóki nie zauważyłem, że zaczyna przeszkadzać kobietom i to tym nawet sporo niższym.

Raz podczas seksu powiedziała mi, że mam mówić do niej "mała" i ogólnie kiedyś wspomniała, że lubi takich przy których wygląda drobno.

Niedawno jej zapytałem tak "dla żartów" czy wolałaby żebym był wyższy, to popatrzyła mi w oczy tak z 5 sekund i odpowiedziała z westchnieniem "jesteś jaki jesteś, lubię cie takiego".
Ale jeśli na serio by tak było i nie przeszkadzał jej mój wzrost to wtedy by powiedziała coś w stylu, że w sumie to nawet i woli niższych bo, nie musi patrzeć się w górę jak ze mną rozmawia i wskakiwać na mnie żeby mnie pocałować.No cokolwiek.

Ja tam lubię np. kobiety i z dużymi piersiami i małymi, szczupłe tak jak i te co mają parę kg więcej, ogólnie to nie lubię skrajności jak np. kompletnej dechy czy otyłej, albo laski >180 cm, ale ja przecież jakimś karłem nie jestem, że mnie traktować jak skrajność, co często się zdarzało.
Raz mi laska z 160 cm szeroka jak szafa świnka powiedziała że spoko jestem ale za niski xD

Dziś idąc do sklepu spotkałem 2 gości mających koło 160cm albo i mniej, to jest dopiero karłowatosć.

Nie wiem co o tym myśleć, ale jak sobie wyobrażam szerokiego Chada z 190 cm i moją różową przy nim, to już widzę jej malutkie oczka i kisiel w gaciach, częstsze seksy itp, a mi parę razy potrafiła odmówić, mimo że jesteśmy krótko, a wiadomo wtedy robi się to najczęściej, bo jest faza "zakochania, która potem przemija.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania jakbym był w takiej sytuacji jak ty (tzn niższy od laski) i powiedziałaby mi "jesteś jaki jesteś" to bym jej chyba #!$%@?ł w ten głupi sagan. Czy ona nie jest w stanie zrozumieć jaką przykrość może wyrządzić takie #!$%@?ęte bez pomyślunku zdanie? Ciekaw jestem jakby zareagowała gdyby zapytała się na przykład "ej anon a wolałbyś gdyby miała trochę większe piersi i lepiej wyćwiczony tyłek?" A ty byś powiedział z westchnieniem "no
OP: @Jestem_Tutaj: @GeloXD: może tak być ale wiem że ją podniecam, na tym weselu pod koniec powiedziała mi "mmmmmm ale mam na ciebie ochotę" i na następny dzień pół dnia się bzykaliśmy.

ogólnie to jestem WYŻSZY, wy chyba zrozumieliśćie że niższy jestem xD

@GeloXD: spoko, ale mi chodziło po prostu o to, że to nie wzięło się znikąd, bo pewnie po prostu być mniejsza od kogoś i to
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek mam 175 i totalnie nigdy nie czułem się niski.Może to przez to że jestem dość dobrze przypakowany i mam dużą bujną czuprynę(to robi swoje ale bez tego też luz) .Miałem kiedyś dziewczynę która miała 175 i chodziła w szpilach na weselu, na pytanie jak się z tym ona czuje mówiła że wywalone. Owszem laski +170 cm sypią takimi tekstami ale czy się tym przejmować? chyba nie za bardzo. Człowiek
OP: @Jestem_Tutaj: przeglądam sobie zapisane zakładki i tak trafiłem na to.

wiesz, miałeś rację, rzuciłem ją jakiś miesiąc temu, ona, gdy ja pisałem TEN post z anonimowych, kręciła z takim typem... przez połowę związku...

miałeś rację...

w sumie, tak czytam sobie stare posty i dochodze do wniosku, że wiele mirków jest mądrych i czasem trzeba Was posłuchać

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: @Jestem_Tutaj:

chociaż chyba nie poszło o wzrost według mnie, chociaż...

teraz spotykam się z taką 155 cm maks i jednak dla mnie jest trochę przyjemniej i w ogóle czuje się wysoki przy niej.

no ale w sumie dla mnie 5 cm wystarczy żeby była niższa, gorzej z nimi, bo one chco żeby był wyższy 20cm+ XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri