Wpis z mikrobloga

Wykopki co robić? Moja siostra to typowa #p0lka z zachowania, a nawet grubiej i ma męża betabankomata z którym ma dzieci. Ogólnie to trochę patola z nich. Siostra nim gardzi, on #!$%@?, żeby utrzymać rodzinę. Od dawna zauważyłem, że siostra buntuje dzieci przeciwko niemu. Dzisiaj miała miejsce dziwna sytuacja. Beciak coś się #!$%@?ł na dzieciaka i krzyknął na niego, po czym wyszedł gdzieś #!$%@?, a dzieciak krzyczy "be kaka, be kaka"(kaka czyli tata). Między dzieciakiem a #p0lka wywiązał się taki dialog, oczywiście wszystko rozgrywało się przy mnie przy stole.
p0lka: Dlaczego "be keke"? Ściska za siusiaka? - spytała tak jakby go pytała co jadł dzisiaj na śniadanie, aż się zdziwiłem
dzieciak: ja ciskam, ja ciskam - powiedział też normalnie
p0lka: Ty ściskasz tatę za siusiaka? - spytała też ze spokojem
dzieciak: Tak - odpowiedział
Z jednej strony jestem w szoku i nie wiem co mam robić, bo są dwie opcje. Chłop molestuje dzieciaka albo siostra #p0lka chce #!$%@?ć chłopa i stawia sobie fundamenty. Bardziej skłaniałbym się ku drugiej opcji, bo zauważyłem u niej już od dawna, że buntuje dzieci przeciwko beciakowi podczas gdy ten się stara. Wydaje mi się, że chce go wydoić i zrobić z niego alimenciarza, z drugiej strony to jest już tak poważna sytuacja, że nie można jej zostawić bez reakcji. Jedyne słuszne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to zawiadomić opiekę społeczną, ale czuje, że będę słupem żeby #!$%@?ć chłopa za nic. Dodam, że dzieciak mało kapowny jeszcze jest. Na przykład tuż przed tą akcją wrócili z cmentarza i pytam się go:
Ja: Gdzie byłeś?
Dzieciak: Ja nie był
Ja: Gdzie przed chwilą jeździłeś z rodzicami?
Dzieciak: Nie jeździł ja

Mam tak mieszane uczucia, że niech to #!$%@? weźmie. Albo zniszczę chłopa, albo dzieciaka. Z jednej strony czuje, że siostra chce wylać sobie fundament, żeby go zostawić, a z drugiej nie mogę nic z tym nie zrobić bo to poważna sytuacja już. Zastanawia mnie tylko, jeżeli to jest rzeczywiście prawda, to dlaczego ona go nie zostawiła jeszcze, skoro to ona ma "jaja" w tym związku.

##!$%@? #rozwod #patologiazewsi #zwiazki
  • 11
@WindykatorPrawdy: male dzieci w takich sytuacjach są przesluchiwane przez psychologów, w specjalny sposób, wątpię żeby takie gadanie mogło wpłynąć potem na takie przesłuchanie. Ale fakt, że sytuacja jest nieciekawa. Może sproboj zapytać siostry o co biega?
Wykopki co robić? Moja siostra to typowa #p0lka z zachowania, a nawet grubiej i ma męża betabankomata z którym ma dzieci. Ogólnie to trochę patola z nich. Siostra nim gardzi, on #!$%@?, żeby utrzymać rodzinę. Od dawna zauważyłem, że siostra buntuje dzieci przeciwko niemu. Dzisiaj miała miejsce dziwna sytuacja. Beciak coś się #!$%@?ł na dzieciaka i krzyknął na niego, po czym wyszedł gdzieś #!$%@?, a dzieciak krzyczy "be kaka, be kaka"(kaka czyli