Wpis z mikrobloga

Najbardziej szkoda mi takich przegrywow którzy mieszkają z rodzicami nie mają wykształcenia i żyją na wsi gdzie istnieje jedyny Januszex. I tacy rodzice wmawiają ci jakim jesteś nieudacznikiem a ty nawet nie masz pieniędzy żeby zacząć nowe życie w dużym mieście tylko wegetujesz a nawet Januszex nie chce przyjąć cię do pracy to jest w c--j przykre chyba wolałbym skoczyć pod pociąg.

Ja mam L4 i jakieś pieniądze i żyje w dużym mieście chociaż taki plus #przegryw
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej szkoda mi takich przegrywow którzy mieszkają z rodzicami nie mają wykształcenia i żyją na wsi gdzie istnieje jedyny Januszex. I tacy rodzice wmawiają ci jakim jesteś nieudacznikiem a ty nawet nie masz pieniędzy żeby zacząć nowe życie w dużym mieście tylko wegetujesz a nawet Januszex nie chce przyjąć cię do pracy to jest w c--j przykre chyba wolałbym skoczyć pod pociąg.


@Kroliczek99: Zawsze jest jakieś wyjście, można choćby latem
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Trauma maszynisty i w-------e setki ludzi, którzy gdzieś się chcieli dostać a utknęli w Koziej Wólce. No bardzo k---a sensowne. Ciekawy sposób na zyskanie atencji, raz a porządnie. ()
Chcesz komuś zrobić na złość to idź nasraj sąsiadowi na wycieraczkę.
  • Odpowiedz
@chilon: Tak, ta sytuacja nie miałaby miejsca gdyby nie społeczeństwo. Gdyby rozwiązano takie problemy jak w powyższym przykładzie zamiast zajmować się nie istniejącymi problemami. Ten dzień jest wielką tragedią tego człowieka i niech cierpi cały pociąg , ci ludzie są częścią tego społeczeństwa i nie są bez winy.
  • Odpowiedz