Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki mam do was ogromną prośbę
Zdaję sobie sprawę, że tym postem mogę narazić się na masę komentarzy o słowach "usuń konto" ale mimo to chcę spróbować, bo bardzo mi na tym zależy.
Od kilku tygodni trwa konkurs Wspólne czytanie - Kinder, w którym wzięła udział bardzo ważna dla mnie Biblioteka. Głosowałam na nią codziennie, porozsyłałam znajomym żeby też zagłosowali, wszędzie gdzie się dało udostępniłam post zachęcający do głosowania. Jednak pomimo moich starań Biblioteka wypadła z pierwszej trzysetki, która wygrywa nagrody (,).
Dlatego mam do was wszystkich ogromną prośbę, jeśli ktoś chce, ma czas i nie jest to dla niego/niej żaden problem, to proszę oddajcie głos na Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem w konkursie Kinder https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie
Proszę o to tutaj, bo bardzo mi zależy aby Biblioteka coś wygrała, no i można by powiedzieć, że wykop w tym przypadku jest bohaterem, którego potrzebuję, a na którego nie zasługuję ()
Wszystkim tym osobą, które zechcą mi pomóc i oddadzą głos z całego serca dziękuję ʕʔ, a jeśli ktoś nie chce zagłosować to nie zmuszam. Proszę również o plusowanie postu dla zasięgu. #czytanie #pomocy #ksiazki #kiciochpyta
  • 2
@AmiGurumi: Hej, jeśli ktoś jeszcze miałby czas i chęci aby oddać swój głos, to głosowanie trwa do 4 listopada ʕʔ.
Bardzo dziękuję również tym wszystkim, którzy zdecydowali się poświęcić trochę czasu i oddać głos ( )