Wpis z mikrobloga

31 października, a więc to już równo dwa lata jak siedzę w #uk. Eh, długo mógłbym pisać jak to nie czuję się tutaj jak u siebie, ludzie nieprzyjaźni, bariera komunikacyjna, smutno, źle i tak dalej…

…ale niestety jestem strasznie ch…wy w pisaniu baitów xDDD

Także wy tam dalej sobie powtarzajcie te stereotypy o Ahmedach biegających z maczetami, upadku Zachodu, runięciu kursu funta i tym podobne “njusy” z dupy, a ja będę się z tego śmiał i dalej żył jak człowiek w UK zamiast jak zwierzę w PL xD

Na liście najlepszych życiowych decyzji spieprzenie z tego cebulackiego grajdołu dumnie zajmuje 2 miejsce i jeśli miałbym czegoś żałować to wyłącznie tego że z tym wyjazdem tak bardzo zwlekałem. I na który bym każdego ogarniętego człowieka szczerze namawiał bo tkwienie w tym kołtuńskim katotalibanie bez perspektyw to czysty masochizm i syndrom sztokholmski xD

#oswiadczenie #takaprawda
  • 10
@sorek: zmarnowanie najlepszych 33 lat życia rodzi naprawdę wiele smutku. A przede mną jeszcze słuchanie za 10-20 lat co ten kraj robi z moimi rodzicami na emeryturze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ważne że się udało, że już z tego Meksyku Europy zwiałem... i niemała w tym Twoja zasługa oczywiście! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@today: z czym do p0laka patryjoty, jaka anglja, toć to #!$%@? w którym rządzi islam/LGBT/eurokołchoz/żydzi/etc. (niepotrzebne skreślić) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takim nie wytłumaczysz, oni są już permanentnie zamknięci w swojej ideologicznej bańce...
@wilku1984: #!$%@? ale stabilnie, co do ahmedow to moglbym sie na islam zapisac, czasem probuja robic w #!$%@? ale generalnie czesciej mi pomogl jakis "ciapaty" niz angol durnowaty. a murzyni wiadomo, ogolnie porownywanie murzynow do muzulmanow to rak no chyba ze muzulmanin czarny XD
z czym do p0laka patryjoty, jaka anglja, toć to #!$%@? w którym rządzi islam/LGBT/eurokołchoz/żydzi/etc.

zarty jakies, wlasnie islam srednio rzadzi, najczesciej rzadza biale #!$%@? angielskie ktore ciagle psiocza na ten euroburdel a sami sa jeszcze wiekszym burdelem.
muzulmany najczesciej zyja obok tego wszystkiego, czesc tez jest na pewno #!$%@? a czesc zyje w swoim gettcie starajac sie jakos przezyc obok tego angielskiego faszyzmu

polak patriota ktory lize dupe angolom to chyba jakis