Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada BNP Paribas, który miał 26.05% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy bank.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada BNP Paribas, który miał 26.05% głosów i zajmuje ...

źródło: comment_TZfYCMmwQDwnZh0FZAmxAI1M8lf5HDSb.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY BANK

  • Millenium 11.2% (219)
  • Alior Bank 17.4% (340)
  • Santander 23.6% (463)
  • Bank Pekao 37.2% (728)
  • ING 10.6% (208)

Oddanych głosów: 1958

  • 36
  • Odpowiedz
mBank odpadł pierwszy? no nie wierze xD


@sebawo: co w tym dziwnego? Słaba oferta, kiepskie warunki konta, system transakcyjny wygląda jakby był niedorobiony (a poprzedni jak dla jakichś dzieci). Jedynie aplikacja jakoś się ratuje, ale sory, to za mało by być poważnym bankiem.
  • Odpowiedz
@Krupier: kolego, ale wiesz, że to konkurs na NAJGORSZY bank? czyli jak mBank odpadł pierwszy, to znaczy, że ze stawki jest najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebawo: eeej, ale zaraz. Bo to jest odwrócone, mamy głosować na najgorszy bank więc głosujemy i ten co zostanie jest najlepszy. A więc jeśli głosować zgodnie z wolą opa to mBank wygrał pierwsze głosowanie na najgorszy bank więc jest pierwszy najgorszy. XD

Tak to rozumiem, ale piłem alkohol więc nie wiem czy dobrze.
  • Odpowiedz
@HowHigh No właśnie tego się boje dlatego uważam u nich :) mógłbyś mi polecić w jakim banku najlepiej wziąć kartę kredytową żeby nie spaść z rowerka jak będą odsetki?
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj jakoś dziwnym trafem ta tendencja że ja dostaję pierwsza trwa już ze 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) @m0rdeczka skąd przekonanie że to jedyna zaleta banku? Ot choćby bankowość internetowa, uważam że mają bardzo przejrzysty interfejs w porównaniu do innych które widziałam.
  • Odpowiedz
@kijanka23: rozumiem. Szczerze jestem dziwnie zaskoczony, bo moim osobistym zdaniem nie było mi nigdzie lepiej jak w PKO BP, ale tak jak mówisz, jest dużo czynników i każdemu co innego jest bardziej potrzebne. Tak w mojej opinii PKO miało najlepsza bankowość elektroniczną, no poza trudem podpięcia karty pod gpayaod jakiegoś czasu..
  • Odpowiedz
  • 0
@oba-manigger musisz wyraźniej pisać jak działa to głosowanie. Czy głosuje na bank, który jest najgorszy najpierw czy na koniec? To znaczy że jak mBank odpadł jako pierwszy to on jest najgorszy? I teraz odpadają po kolei żeby znaleźć najlepszy?
  • Odpowiedz