Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada BNP Paribas, który miał 26.05% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy bank.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada BNP Paribas, który miał 26.05% głosów i zajmuje ...

źródło: comment_TZfYCMmwQDwnZh0FZAmxAI1M8lf5HDSb.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY BANK

  • Millenium 11.2% (219)
  • Alior Bank 17.4% (340)
  • Santander 23.6% (463)
  • Bank Pekao 37.2% (728)
  • ING 10.6% (208)

Oddanych głosów: 1958

  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HowHigh: tzn.? Co to w ogóle ma do banku, alior kompletnie oddzielil usługę kantoru od bankowości internetowej, inne loginy, oddzielne konta walutowe na kantorze. Jakby to było połączone jak ma to np. Santander to jeszcze bym rozumiał.
Zostały prawie same dobre banki ing, alior, Santander no nie pamiętam kiedy miałem jakiś problem albo brak dostępu do konta bo system spadł z rowerka
  • Odpowiedz
@oba-manigger: te głosowania to #!$%@? taki rak że aż boli. Najgorszy odpada pierwszy to po #!$%@? głosować dalej? Op to pedał i oczywiście nie potrafi po polsku zdania napisać żeby było wiadomo że ankieta ma na celu wybranie najlepszego banku. I wykopki głosują jedni na najlepszy drudzy na najgorszy bo zdanie w tytule jest nielogiczne,, w konsekwencji wychodzi gówno.
  • Odpowiedz
@vertebrae_verae: to musisz mieć krótko konto w aliorze. Ja jestem z nimi od samego początku. Ogólnie jestem zadowolony, ale potężnie dali dupy przy zmianie apki. Przez tydzień miałem problem i musiałem się bujać przez www z płatnościami.
  • Odpowiedz