Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje ile biletów można kupić na jednym koncie na ebilet? Chcielibyśmy we trzech jechać a tylko ja mógłbym zamówić, pytanie czy na swoim jednym mogę zamówić 3x weekend pass za 300 zł czy tylko jeden?

#iem #iem2020 #iemkatowice
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chomikagresor: byłoby super bo w zeszłym roku na ticketmaster musiałem na szybko zakładać konto, bo mogłem tylko jeden bilet na konto kupić, imienne były. Nie wiem jak to na ebilet jest właśnie, ale jeśli faktycznie max 3 to dzięki wielkie! Nigdzie informacji nie mogłem znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrNo1991: Coś dziwnego miałeś rok temu - ja co roku kupuje 2 bilety w jednej transakcji. Były imienne rok temu ale to jak z PKP, w razie czego musi być kupujący ale reszta pasażerów to bez różnicy jak się nazywa ;)
  • Odpowiedz
@DrNo1991 Jak na eBilet sprzedawali bilety na krakowski PGL Major to były spore problemy z kupnem ale się dało jak ktoś poświęcił na to więcej niż 5 minut. Pierwsza transakcje mi odrzuciło ale druga przeszła bez problemu
  • Odpowiedz
@Tosiek14: nawet nie udało mi się dzisiaj zarezerwować, zajebiście... Od razu miałem komunikaty ze zarezerwowano dane bilety ( interesował mnie na strefę czerwoną 3 dniowy). Co za shit...
  • Odpowiedz