Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Ja #!$%@? niech ci ludzie zajmą się własnym życiem xD niekatolickie, ja #!$%@? aż mi ciśnienie wzrosło. Przypomina mi to gadanie ciotek "ale przecież to nie po bożemu" i o naszych super katolickich tradycjach. Hatfu.jpg
  • Odpowiedz
@saakaszi: ale beka wkleilem komenty 15 ignorantow i kretynow tym #!$%@? p0laki patrzcie jaki jestem m0ndry

Haloween i hallowmas, czyli dziady i wszystkich swietych to sa swieta ktore sie obchodzi razem obchodzenie samego haloween jest taka sama ignorancja jak obchodzenie tylko wszystkich swietych i komentarze wyzej pokazuja ze niektorzy tutaj niczym sie nie roznia w zachowaniu w porownaniu z komentarzami na facebooku, ten dam poziom zbydlecenia byleby pluc na drugiego czlowieka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@saakaszi: "Panie Robercie nie jest Pan dobrym człowiekiem bo zachęca Pan do Satanizmu" xd Co z tego że Lewandowski bierze udział w różnych akcjach charytatywnych i wpłaca na nie tyle kasy że połowa tego robactwa nie zarobi tyle przez całe życie, malujesz twarz dzień przed 1 Listopada? Jesteś satanistą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WujaTHC:

Najlepsza jest morda takiego polaka jak mu powiesz że nie jesteś chrześcijaninem, oni w ogóle do siebie takiej myśli nie dopuszczają

Tak jakby oni byli. W katolsywie herezja herezję herezją pogania wobec pierwotnego chrześcijaństwa. Sakrament spowiedzi, ba samo kapłaństwo, bałwochwalstwo na każdym kroku, relikwie, pycha, bogate świątynie i wiele innych. Jezus nie tego nauczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawelstw: nie do końca, katolickim świętem zmarłych są Zaduszki (pełna nazwa: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych).
Tylko u nas dniem wolnym od pracy jest dzień wcześniej, więc wszyscy jak jeden mąż atakują groby właśnie wtedy - coś jak remonty na urlopie.
  • Odpowiedz