Wpis z mikrobloga

@Dusha: Odwiedzam regularnie. Nie ma nic z takiego mixu, a nie będę przecież pralek i lodówek rozkręcał 2 godziny dla 30 śrubek. Czasem (bardzo rzadko) trafi się jakieś wiadro śrub z jakiejś firmy ale to są wszystkie takie same. Po garści biorę ale mówię, rzadko coś takiego się trafia.
@Michal_Czarnek: Tak, może coś takiego być, ale nie tylko z aut mnie interesuje. Raz mi gość z warsztatu krzyknął 60zł za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: no niestety takie rzeczy trzeba uzbierać, a jak już będziesz miał tego dużo to nie będziesz wiedzial gdzie co jest... I poprsotu pojedziesz i kupisz odpowiednią ( )
@Issac: Ja mam trochę takich rzeczy. Nawet wykręcałem po złomowiskach. Mam to w miarę poukładane i przeważnie znajdę to czego szukam. No kupiłbym tak z 10-20kg żeby mieć.
@michal1358: No są w castoramie tylko to mnie nie urządza bo za kilka śrubek płacisz kilka złotych. I w castoramie są tylko klasyczne śruby, a mi się przydadzą bardziej wyszukane, mniej standardowe, m.in. ze sprzętów, aut, przemysłowe, itp. Takie bardziej specjalistyczne śruby np. do samochodu potrafią kosztować w intercarsie nawet powyżej 10zł za sztukę.