Wpis z mikrobloga

Ludzie ile wy macie lat, że oburza Was trzymanie kocyka? Mnie śmieszy... Gdyby Anka była gitem pisalibyscie że kozaczka że tak zrobila... nie lubię jej ale jak widzę oburzenie na kocyk to mam wrażenie że czytam madki a nie wykop.
#bigbrother
  • 27
  • Odpowiedz
@poli234: to jej sprawa, ale wiadomo ze gdyby była w tym tygodniu nominowana to by wyleciała bo to było po prostu żałosne. Dla mnie to kolejny argument do mojego tłumaczenia ze jej nie lubie. I żałuje ze faktycznie nie jest nominowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@poli234: raczej ludziom chodzi o fałszywość Anki. Poprzedniego dnia w odcinku jeszcze się zwierzała, ze nie jest do końca fair w programie względem chłopaka, ze jak stad wyjdzie to wszystko mu wytłumaczy... a na następny dzień pomaga gościowi zwalić konia i daje mu papier xD #bigbrother
  • Odpowiedz
@poli234: Wykopki to hipokryci. Jak Mateusz klepnie jakąś dziewczynę w dupę to oburzenie, że spermiarz, że molestuje itp ale jak zrobi to Kamil to już cisza, a robi to na pewno nie rzadziej niż Mateusz.
  • Odpowiedz
@Kw73: Ja #!$%@?, na prawdę myślisz, że zapisuje każdą taką sytuację i oglądam streama 24/doba? Ostatnie co pamiętam to jakieś 2-3 dni temu włożył głowę Natalii pod krocze i ją podniósł tak. Ale klepania było wiele, głównie Malwinę i Martynę. Ewy nie liczę nawet bo wiaodmo, że ona akurat na to się godzi, że ją ciągle maca.
  • Odpowiedz
@azaruk: fałszywość - no pewnie zgadzam się. Była gitem dopóki nie przegrała z waflami w głosowaniu ... Chcąc się przypodobać stała się waflem. Ale trzymanie kocyka jest głupie i bawi zarazem bez względu na to czy robi to Anka czy robiłby to Kamil
  • Odpowiedz