Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Sądziłem że ta gra jest o niebo lepsza od 19, ale okazała się totalnym gownem...
Handicap jest tak ogromny że aż #!$%@? konsola i TV pękają, bo nie są tego w stanie ogarnąć...
Bombarduje bramkę przeciwnika dembele i wale chyba 7 słupków pod rząd, a ta #!$%@? fartem w 92 min wyprowadza kontrę i oblak przy bronieniu strzału wybija piłkę 100000km w górę; oczywiście żaden pieprzony obrońca nie ruszy do niej dupy tylko promes wpuszczony z ławki wleci w nią i #!$%@? niczym Chuck Norris z polobrotu i idealnie w okno trafi... Dodam też, że "logika" działania sędziów nie istnieje, każde dotknięcie graczy przeciwnika = faul. 2 karne podyktowane po czystym wejściu w piłkę co widać było na powtórkach (specjalnie zrobiłem sobie zapis ostatnich 2min po tym), przeciwnik wjeżdża we mnie niczym #!$%@? w gardło sashy grey, ale dla sędziego jest to czyste przejęcie piłki... Obrona rozjezdza się niczym nogi karyny na widok seby w e36, a pomocnicy nie maja żadnego pojęcia, dlaczego kazałem im wyjść na boisko...
Nie pozdrawiam, właśnie dostałem raka
#fut
  • 3
@Fifassie: od 2-3 lat, od kiedy odstawiłem 18stkę, podziękowałem za uczestnictwo w internetowych aktywnościach od EA, na zasadzie - jeśli to ma mi sprawiać radość, a tak się #!$%@? na FUT Champions, to coś jest chyba nie tak. Zwłaszcza, że pierwsza liga weekendowa to było 40 spotkań do zagrania w dwa dni, na zmianę tylko papierosek, energetyk, jazda. Fifa, PES, teraz już tylko w rozgrywkach kanapowych, ewentualnie tryby solo