Wpis z mikrobloga

Kolejna lista hipokrytów z głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Osoby zakopujące jako informację nieprawdziwą znalezisko o posłance która powiedziała że ciąża to nie dziecko a wykopujące o K.Bosaku który powiedział że demokracja za PiS ma się lepiej niż za PO - 16

2. Osoby które zakopują znalezisko o K.Bosaku który powiedział że demokracja za rządów PiS ma się lepiej niż za rządów PO jako informację nieprawdziwą a wykopują o posłance która powiedziała że ciąża to nie dziecko - 28

20% z tych użytkowników znajduje się na poprzedniej liście

Na obrazku nicki hipokrytów z obu stron. Poprzedni post pod tagiem -> #hipokryciwykopu

Lista do oglądania/szukania/czarno listowania -> Tutaj

Jak ktoś chce to alternatywnie tabelka w OnlyOffice -> Tutaj

#bekazlewactwa #bekazprawactwa #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #takaprawda
Pawcio_cukierek - Kolejna lista hipokrytów z głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Osoby zakopują...

źródło: comment_YG0gNrcGpUWM7re0KAgIBn9vWdJNkZPO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: O co tu kurde chodzi? :D:D Jak te dwa znaleziska mają się do siebie? Bosak powiedział prawdę i wykopałem, to znaczy, że jestem lewakiem? :D Babę z lewicy też bym wykopał, żeby ich ośmieszać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bosak powiedział prawdę i wykopałem, to znaczy, że jestem lewakiem? @wAr1948:

Nie :) Chodzi o to że niektórzy zakopują takie znaleziska jako "informacja nieprawdziwa" w sytuacjach niewygodnych dla nich a znaleziska swojego przeciwnika w podobnej sytuacji wykopuja. Bosak powiedział to co było w opisie znaleziska oraz tamta pani też powiedziała to co jest w opisie, zakopywanie tego jako informacja nieprawdziwa jest w pewnym sensie manipulacją
  • Odpowiedz