Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
@mister_pink: #!$%@? z patrzeniem w oczy. Ona ma rozmawiać i udawadniać cały czas, że wystarczy nie kraść! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba każdy po robocie chce odpocząć, nawet taka Beatka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@celulozy: a idź, daj spokój. To jest tak nijaki polityk, że nie pojmuje, czemu głosowali na nią ludzie w takiej masie. Ta kobieta bez promptera i instrukcji męża stanu za dyche (czyli kurdupla) to trzech zdań nie ułoży. A jeszcze u mnie w domu się nią podniecają, że jaki to polityk. Pff. Papierek lakmusowy bez poglądów. Przynajmniej syn udany, bo jeśli jest księdzem z powołania, to zawsze za to plusik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damian713: no słyszałem, ale uważam, że plotki plotkom nierówne. Jak nie ma dowodów, to ja nie widzę powodu, żeby w to wierzyć. Uważam także, że sam zainteresowany powinien się wypowiedzieć i w ten sposób rozwiać przynajmniej część wątpliwości.
Bo o tym, że ktoś, gdzieś, kiedyś widział to ja mieszkając w małym miasteczku się nasłuchałem. I większość tych historii łączy to, że są #!$%@? warte i nie leżały nawet w pobliżu prawdy
  • Odpowiedz
@buczubuczu to niech zaprzeczy ze nie ma i cala dywagacja sie kończy twoja, a jednak tego nie robi. Zaden ksiądz dwa lata po święceniach nie idzie na urlop, no chyba ze sie pojawia w tle kobieta, tak powiedział inny ksiadz isakowicz zaleski nawet
  • Odpowiedz
@mister_pink: co to #!$%@? jest za profil w ogóle?
Wy ludzie nie macie nic lepszego do roboty tylko wyszukiwać jakieś profile z dziesięcioma obserwującymi i robić im większą kampanie niż kiedykolwiek mogli pomarzyć? xDD
Mam zacząć wyszukiwać jakieś gówno prawackie profile i też mogę liczyć na 200 plusów od ludzi na tagu #bekazlewactwa, czy nie za bardzo?
  • Odpowiedz