Wpis z mikrobloga

Pogrywam sobie swoim starym druidem na facc. Żadne hotkeye nie działają mi, tzn. czary które znam i używałem są tylko dla pacc. Podajcie czary z których mogę atakować. Tylko tera hur znam póki co xD
#tibia
  • 14
Exevo Frigo Hur / Exevo Tera Hur

a jeszcze exori min flam ale pewnie musisz dokupić bo to dość nowy czar (Apprentice's Strike) i
exevo infir frigo hur (Chill Out)
exori infir tera (Mud Attack)

w sumie tyle na facc
@czuowiekzblizna: Wiem. Mam odrobinę wolnego to sobie nabijam potworki do bestiary aby zdobyć aczki. Mimo, że nie gram i raczej nie zamierzam już grać to jednak te 1000 pkt acziwmentów bym chętnie dobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@godoto: Serio tylko tyle? Masakra
Dzięki
@Pulton: To uczucie gdy od paru lat jesteś tam moderatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem ale tam jest tyle tych czarów, że nie wiem na co patrzeć, bo czar musi być przydatny na hlvl, musi działać bez pacca i musi atakować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łatwiej spytać na wykopie xd
@Vadzior: pomieszalem, akurat zedytowalem ;p
Generalnie na faccu z ciekawszych miejsc zostaja tylko warlocki na sd, ewentualnie losty w kopalni przy crus helmie tez na sd. Reszta to jakies badziewia co na obszarowki mozna wybijac.
@bart0sz: No wiem. Ja chce na faccu zdobyć lub maksymalnie wykorzystać facca do zabicia 100 rodzajów potworków w bestiary których trzeba zabić 500 sztuk. No i 10 których trzeba zabić 1000. Może coś polecisz jeszcze przy okazji?
@Vadzior: musisz bic miejsca, w ktorych jest duzo roznych potworkow. Jednym z takich miejsc jest dark cathedra. Bierzesz obszarowki i bijesz wszystko co popadnie, a przy okazji z monkow leca rope belty warte po 2-4k w zaleznosci od serwera takze jeszcze zarobisz.
@bart0sz: No już biłem dark cathedral. Wbiłem dark monki, assasiny, wild warriory, smugglery i bandity. Reszta jak ghosty, monki, witche jest tego za mało :<
Lota nie zbierałem xD