Wpis z mikrobloga

Kiedy właściwie się chudnie? Jak z naukowego punktu widzenia to wygląda? Czy te diety bez soli i bez cukru typu Gaca System są w ogóle mądre? Obawiam się, że dla mnie nie ma innej drogi, ale.do #!$%@? - nie wytrzymam drugi raz półrocznej diety na takim dupościsku by zrzucić aż 40 kg. Mniej żreć to z kolei jednak dla mnie chyba coś niewykonalnego, bo wtedy ciągnie mnie do przetworzonej, tuczącej żywności. Co zrobić, by ze spokojem schudnąć? Pomóżcie!

#dieta #odchudzanie #jedzenie ##!$%@? #pomocy
  • 20
@travis-bickle: Zacząć od podstaw, od porządku w głowie. Od tego by nie regulować emocji jedzeniem. Od tego by nauczyć się odróżniać głód fizjologiczny od głodu z nudów. Reszta, jak ujemny bilans itp samo z siebie przyjdzie.
@travis-bickle: odpuść te dziwne wegańskie diety, zajedziesz się. Trochę mi brak dokładnych Twoich wymiarów i cyferek ale w ogólnikach polecam przejście na dietę 5 na 2.
W tygodniu wycinasz:
- pieczywo (w każdej postaci)
- produkty mąkopochodne
- zero smażonych rzeczy
- zero słodyczy
- zero słodkich, gazowanych napojów.
- nie pijesz mleka, kawa tylko czarna

Co na śniadanie?
Owsianka z owocami, potem więcej owoców, warzyw.

Biegać pewnie nie możesz, wiec
@travis-bickle: odpuśc jakieś #!$%@? internetowe diety dla grażyn, żadna grażyna na tym nie schudła. Zacznij liczyć kalorie każdej #!$%@? rzeczy którą żresz. Znajdź sobie kalkulatory np na potreningu.pl i zobacz jakie jest twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i tnij kalorie. Tyle. Jak już będziesz na potreningu czy jakimś forum dla koksów typu kfd.pl czy sfd.pl to sobie poczytaj tematy o odżywianiu i się ogarniesz.
@travis-bickle: spoko, to treningi aerobowe.
20 pajacyków i przerwa dwie minuty, powtórz 10 razy
Spacer w szybkim marszu.
Deska, podciąganie kolan, przysiady, wejścia na stopień z obciążeniem.
Tego typu ćwiczeń proszę się trzymaj co najmniej 4 razy w tygodniu.
No i powyższe zalecenia względem żarcia. Po dwóch miesiącach się nie poznasz :)
@travis-bickle: no wlasnie, wiec zadne diety tylko zmiana nawykow zywieniowych, a nie bedziesz czuc nawet ze jestes na tzw. 'diecie'

jesli naprawde ci zalezy na tym zeby schudnac no to internet stoi przed toba otworem.

no i widze ze masz grubo 50kg nadwagi, wiec szykuj sie na ok. 2 lata odchudzania, mi rok zajelo zgubienie 20kg trenujac na silowni przy tym.