Wpis z mikrobloga

@maxx92: też macie beke z tego jak wyreżyserowany jest 'NASZ NOWY DOM'? #!$%@? mać no kazdy odc wygląda tak samo np. dowbor mówi: JA JUŻ CZEKAM NA MARTYNE Z PROJEKTEM, OJ NIE WIEM GDZIE JEST, a martyna dumdumdum zza krzaków ELO #!$%@? NANANA (i tak co odcinek), albo jak dowbor puka do drzwi i mówi RODZINA SIĘ MNIE NIE SPODZIEWA, a rodzina wychodzi w kurtkach szalikach i butach XDDDDDDDD albo
  • Odpowiedz
@maxx92: albo ta chwila grozy gdy na początku daje werdykt. Powinni zrobić odcinek, w którym mówi, że podjęła decyzje, i że nie wyremontują domu i elo napisy końcowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@J_Iskariota: ja czekam na odcinku po dwóch latach od remontu, które by pokazywały w jakim stanie są te domy po remoncie. Podejrzewam, że wyglądają podobnie jak bloki socjalne oddane do użytku parę lat wcześniej.
  • Odpowiedz
@maxx92: Najlepsza jest ta blondyna z HGTV co:

NO ROBIMY REMONT. BIERZEMY SIĘ DO CIĘŻKIEJ ROBOTY.

Potem kamil z nawspólnej #!$%@? w gruzie z ukraincami i darkiem stolarzem ta idzie na zakupy do castoramy wróci jak już wszystko zrobione (albo ich #!$%@?, że co tak wolno czasu nie mamy) na koniec położy dwie poduszki, powiesi jakieś gówno deskę pomalowaną tablicówką spija śmietankę, bohaterowie odcinka chlip chlip kochamy cię dorota i
GlebakurfaRutkowski_Patrol - @maxx92: Najlepsza jest ta blondyna z HGTV co: 

NO RO...

źródło: comment_BLRbYauEn6OBgGhCWNEmSKuNwkCWJaeg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Powinni zrobić odcinek, w którym mówi, że podjęła decyzje, i że nie wyremontują domu i elo napisy końcowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@J_Iskariota: i nie napisy końcowe: tak by ją tam zbluzgali, że mieliby bluzgów na cały odcinek jak zakłamana jest patologia która jest gotowa cię zabić że nie spełniasz ich "próśb"
  • Odpowiedz
strasznie tej kobiety nie lubię


@Lim3: no ma w sobie coś dziwnego - mnie niby nie denerwuje, ale jakoś jestem tak bardzo do niej obojętny
  • Odpowiedz
Trochę masz racji, ale zrobienie projektu to też nie jest łatwa praca.


@Fenxo: Nie no brechtam się.

Chodzi raczej o całokształ, że goście wykonują za nią całą robotę a ona mówi, że ZROBILIŚMY REMONT. No nie bardzo. Ona zrobiła projekt i jej praca w 95% skończyła się zanim w ogóle remont się zaczął. Potem tylko skontrolowała efekty i postęp prac.

Podobnie będzie śmieszny architekt który mówi, że wybudował dom.
  • Odpowiedz