Wpis z mikrobloga

@xtaobabox: Powiem Tobie że miałem całą akcję z tym :) A mianowicie ta sama sytuacja co u Ciebie :) Pani na Poczcie głównej w Gdyni mówi że na całe mnóstwo tego typu zleceń wypłaty z bitbay przez pocztę - tylko JEDEN RAZ UDAŁO jej się wypłacić środki. a w 99% przypadków jest błąd. @Bitbay niestety broni tej usługi twierdząc że jest fajnie i kolorowo - a nie jest. Środki wróciły na
@xtaobabox: Kod sms do wypłaty środków tą metodą przesyłany jest przez operatora tej płatności. Skontaktuj się z nami przesyłając wiadomość na support@bitbay.net i jak najszybciej wszystko sprawdzimy.
@Bitbay: Serio uwazacie ze nie pisalem ani nie dzwonilem do was, wasz support jest malo powazny zglosilem to odrazu w ten sam dzien teraz chodzi mi o czas oczekiwania. W systemie powinniscie miec ze wyplata nie doszla do skutku i od reki powinno mi zwrocic srodki na saldo. Dziwne ze wasz operator platnosci ma kapital zakladowy 54k zadnej infolini tylko dodzwonilem sie do biura i takie tam. Przygotowywania do exitscamu ?
@Amelcio: po prostu spełniliśmy określone warunki do otrzymania licencji Małej Instytucji Płatniczej, nie ma ona powiązań bezpośrednio z krypto :)
@xtaobabox: zapraszamy do nas, jeżeli nie chcesz robić zakupów za 50k instant to myślę, że będziesz zadowolony! Na supportcie średnie ratio odp mamy 3,5 min ( ͡° ͜ʖ ͡°)