Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że Kamilowi zaczyna psycha siadać powoli i staje się coraz bardziej nerwowy.
Nawet on nie jest w stanie wytrzymać tak dużej wrogości od praktycznie każdego uczestnika przez tak długi okres czasu. Ciekawe ile jeszcze wytrzyma zanim #!$%@? coś głupiego i wyleci dyscyplinarnie.
Nie sądzę by w takiej atmosferze wytrzymał do końca grudnia.
#bigbrother
  • 14
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: Po prostu wychodzą te cechy charakteru, które się pojawiają u ludzi w trudniejszych chwilach. Chciał być śmieszkiem, luzakiem, kawalarzem, lekko #!$%@?ć innych, luzakiem, ale to wszystko u niego było jednak zbyt przejaskrawione. Na pewno ma w sobie nerwowość i napięcie (afera kartonowa, bójka), które po czasie się objawiają. Dlatego dla mnie nie jest świętością, jak dla większości tutaj, takie fakty. Tylko, że inni są gorsi i to jest właśnie najgorsze.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: widzę tak samo, zobaczcie. Znali się wczesniej, nie wiadomo co ich laczylo. Niech bedzie,ze się spotykali. Ewa weszla w momencie najwiekszej agresji na Kamila. I nagle zwrtot akcji, byc moze produkcja. I Kamil pęka, pogubil się w grze, nie wie co jest ustawką a co prawdą. Kazdy ma slaby punkt,widać w tym wypadku , ze są to kobiety. Zauważcie rowniez historie ewy, ktora mowila, ze zdrada mentalna, to tez dla
  • Odpowiedz
@Paczamnawas: Wiadomo że pracowali w jednej branży i widywali się na planie. Ty zakładasz że łączyło ich coś przed programem nie mając na to żadnych dowodów. Następnie na tej prawdopodobnie błędnej hipotezie wysuwasz kolejne wnioski, również prawdopodobnie nieprawdziwe bo fundament Twojej teorii stoi na glinianych nogach.
Moim zdaniem oni się kojarzyli z branży. Ewa dała mu dużo wytchnienia i wsparcia gry weszła. Po czym zaczęła się bawić jego uczuciami. I to
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: cóż, dlatego wyciągnelam taki wniosek. Być może błędny. Nie wiem czy znajdę to foto tutaj, w każdym razie trzymali się za ręke i dzizus byl w swojej koszuli z niedźwiedziami plus pierścienie na palcach.To chyba swoisty znak rozpoznawczy, który mnie trochę w ten sposób myślenia nakierował.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: kto sieje wiatr zbiera burzę. Sam się o taką wrogość postarał.I zdawał sobie sprawę co robi i czym to się skończy. Obnażał innych -fakt. Tyle,że robił to w sposób bardzo pogardliwy. Wiele w życiu przeszedł,teraz odgrywa się raniąc innych.
  • Odpowiedz