Wpis z mikrobloga

Kto wraca stojąc w korku ten wraca...


@sylwke3100: No to bardzo cię proszę żebyś zawsze broniąc pomysłu czasu letniego jako czasu stałego dodawał ten cytat na koniec, niech ludzie widzą jakie są twoje priorytety i że masz "plebs" głęboko w rzyci, bo akurat tobie się w życiu poszczęściło i w przeciwieństwie do większości społeczeństwa masz blisko do pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Kto wraca stojąc w korku ten wraca...


@sylwke3100: No to bardzo cię proszę żebyś zawsze broniąc pomysłu czasu letniego jako czasu stałego dodawał ten cytat na koniec, niech ludzie widzą jakie są twoje priorytety i że masz "plebs" głęboko w rzyci, bo akurat tobie się w życiu poszczęściło i w przeciwieństwie do większości społeczeństwa masz blisko do pracy.

@Hound: Co ty pieprzysz człowieku...

Prawda jest taka że twój argument o wstawaniu gdy jest jasno pokazuje że właśnie to tym masz gdzieś plebs który nie zaczyna dnia od śniadania w kawiarni o 9 rano
  • Odpowiedz
Prawda jest taka że twój argument o wstawaniu gdy jest jasno pokazuje że właśnie to tym masz gdzieś plebs który nie zaczyna dnia od śniadania w kawiarni o 9 rano przed pracą w korpo

Zapominasz o dziesiątkach tysięcy ludzi zaczynają pracę między 6 a 8 (i robole i urzędasy i biurowi w firmach) i oni i tak z zimowego czasu nic nie mają bo albo już są w pracy albo dawno w trasie. Niektórzy to nawet z letniego mają może miesiąc czasu wcześnie rano (szczególnie ci co wstają o 4 do pracy na 6) jasno a potem ciągle ćma.


@sylwke3100: Dzięki za argument o przestawieniu czasu o dodatkową godzinę względem zimowego, wiem jak ludzie dostają wścieklizny jak o tym wspominam, więc póki co agituję za zwykłym czasem zimowym. Przyznam, że jestem zdziwiony, że sam na to wpadłeś.

https://calendar.zoznam.sk/sunset-pl.php - jeśli cofniemy czas o dodatkową godzinę względem zimowego, to mamy
  • Odpowiedz
@Megasuper: jak dla mnie zmiana czasu to po prostu takie wypośrodkowanie.
Gdyby był cały rok czas letni to zimą jasno robiłoby się dopiero o 9. Przy czasie zimowym cały rok latem jasno byłoby już o 2 w nocy. Także jak dla mnie zmiana czasu przy naszym położeniu geograficznym jest akurat uzasadniona.
  • Odpowiedz