Wpis z mikrobloga

czy tylko mnie irytuje gra z gościem który klepie cały mecz? jak można grać tak 30 meczy ... Ja bym usnął przy takiej taktyce.. Najgorsze jest jednak gra na czas gdy strzeli gola w 30 min i pózniej jednie superofensywnie można mu odebrać piłkę co się również wiąże z kontrą na 2:0 :( jak sobie radzić z takim graczem?
#fut
  • 9
@d3orro: Zdecydowanie najgorszy typ gracza. Cały czas proste, bezpieczne podania nastawione wyłącznie na to by nie stracić piłki, a nie żeby skonstruować jakąś sensowną akcję. Do tego przeważnie non-stop dragbacki i "crab dribbling" (L1+R1). A jak takiego gagatka trochę przypressujesz to w okamgnieniu oddaje piłkę do tyłu i od nowa zaczyna klepać od bramkarza/obrońców xD Obrona oczywiście cofnięta i max. 2 kreski głębokości. Im wyższa dywizja/ranga, tym mam wrażenie, że więcej
@RonSwanson: zgadzam sie z tobą, najgorzej jak ktoś wykorzystuje delay/input laga plus gra na czas/pozycyjna odebranie w polu karnym bez faulu u mnie graniczy z cudem :/ wbijam te 19 win ale póki nie opanuję emocji, szybkiego #!$%@?.. to mogę pomarzyć o wyższej randze :(
@d3orro: No, delay to już osobna kwestia. Rzadko się zdarza, żeby obaj gracze go mieli. Zwłaszcza jak się gra z Niemcami/Turkami to jest to widoczne po tym jak oni płynnie wykonują sztuczki, a ty się męczysz z kierunkowym przyjęciem podania xD. U mnie 20-9, ale od stanu 15-6 większość meczów była taka jak wyżej opisałeś. Piłkarskie szachy i wyniki po 1-0 i 2-1, gdzie przeciwnik klepał i klepał, jednocześnie stawiając autobus.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravalent: oprócz 2 napastników to tak

@d3orro: no to co sie dziwisz. Tez przyjalem taka taktyke jak widze ze ktos ma ustawiony drop back czy cos w ten desen. Nie pcham na sile do przodu tylko klepie po obwodzie az sie zrobi troche miejsca