Wpis z mikrobloga

@Paczamnawas: mam dwie teorie, ale nie che o nich jeszcze pisać. To jest telewizją więc różnie bywa. Po wczorajszym wiem jedno, że mają scenariusze i odgrywają rolę. Było widocznych kilka wpadek wczoraj z odgrywaniem swojej roli tak samo dzisiaj rano między Ewą a Kamilem. Tak jak Kamil napisał jest kilku graczy i dążą do wygranej i wzajemnie konkurują ze sobą.
  • Odpowiedz
@Juliettee: mega ciekawa teoria, szczegolnie jak na poczatku kamil do ewy mowil, ze ma grac w swoja gre nawet kosztem jego uczuc i beng! Tylko wyglada to tak, jakby sam dał się wciągnąć w gre która z kolei pokazała jego słaby punkt. Temat się skomplikował w momencie,kiedy Sebix się wkręcił też i Ewa musiała ciągnać temat dalej. Tak mi się wydaję, kwestia tylko- czy sebix jest tylko elementem gry czy graczem
  • Odpowiedz
@Paczamnawas: @Paczamnawas: wiesz szukają na niego słabości i żeby się odpalił a jedynym jest Ewa. To jego największa słabość. Oni fajnie przemycają sobie wiadomości ukryte. Po wizycie Sablkewskiej czuje, że się znają z Ewą bardzo dobrze. Zobacz nawet to sprzątnie w pokoju w kosteczkę ubrań Ewa olewała bo wiedziała kto przyjdzie i że nie trzeba tego robić ale Natalia się wkręciła. Ewa ma dużo informacji o produkcji i moim zdaniem
  • Odpowiedz