Wpis z mikrobloga

@OvIce: ja poszedłem do sklepu kiedyś i powiem ci, że czerwone są dla mnie najgorsze, bo czuję się jakby tam nic nie było, przycisk się zapada i tyle mało przyjemne wolałbym już jakieś niskoprofilowe niż czerwone jakby miały full NRO. W sklepie akurat na stanie nie mają dużo niebieskich, więc najbliżej były zielone razery. I tak oto skończyłem z niebieskimi są najfajniejsze, dokupiłem tylko oringi żeby trochę wytłumić keycapy, bo był
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OvIce: Zalezy tez w co grasz. Jesli w fpsy gdzie musisz szybko klikac w klawisze to cherry red maja bardzo szybka reakcje i sie klikaja szybko a cherry blue sa wolniejsze. No i idz do sklepu pomacaj. Ja nie gram w szybkie gry i mi najbardziej sie podobal feel cherry blue.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: no tak, ja piszę mało, a jeśli coś to małe ilości, to jest stosunkowo małe. Dlatego moje pierwsze założenie było na czerwone. Ale tak jak piszecie, najpierw pomacam w sklepie, bo wiele osób ma obiekcje do czerwonych, a miałem je za pewnik.
  • Odpowiedz
@OvIce: Musisz sobie samemu poklikać bo my nie jesteśmy jasnowidzami i nie wiemy na czym ci będzie najwygodniej. Niebieskie mają taki trochę dziwny feature że na innej wysokości następuje aktywacja a na innej dezaktywacja, czyli trzeba mocniej podnieść palec żeby "odkliknąć" i w grach czasami mi się zdarzy że się dziwię czemu postać idzie pod skosem (do niedawna miałem tylko laptopa więc się muszę po prostu przyzwyczaić), warianty brązowych już są
  • Odpowiedz
@Dave987654321: To faktycznie głośne, jednak głosność klikania nie jest problemem. Używam wysoko profilowej membranowej, więc też profil klawiszy nie będzie problemem jak dla kogoś używającego klawiatur o niskim profilu. A w blue właśnie zastanawia mnie ten klik na wysokości 2mm, gdzie skoro ja jestem przyzwyczajony do membranowej wysokiej pewnie będę dociskał do końca. Ale tak jak mówię i wy tutaj wszyscy, to dyskusja na sucho, typu kto jakie ma wrażenia, dopóki
  • Odpowiedz
@OvIce: Mam K70 Brown i uważam ją za perfekcyjną klawiaturę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam też Genesis Thor 300 na niebieskich i... uważam, że to jest tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z internetu : "Z charakterystyki jest to odpowiednik Cherry MX Blue/Kailh Blue. Różnica między tymi przełącznikami jest jednak zauważalna. W Outemu brakuje płynności, klik wydaje się sztywny, nierówny. Naszym zdaniem są to
  • Odpowiedz
@OvIce: nawet nie namawiam Cię na K70 bo jej cena jest oderwana od ziemi i trzeba mieć ***** w głowie aby ją kupić, ale jeżeli byś się zdecydował na niebieskie przełączniki to omijaj outemu bo to co piszą o nich w necie to niestety prawda. Nie wiem jak pozostałe bo nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz