Wpis z mikrobloga

@Ag90: a gdzie aplikujesz? moj personal to byla droga przez meke pamietam. Musisz sie dobrze w tym sprzedac i udowodnic ze pasujesz do uczelni co tam robilas poza i ogolnie to polecam tych darmowych konsultantow, mi duzo pomogli
via Android
  • 0
@cactooos do Coventry Uni, na BSc Aviation Management

moj personal to byla droga przez meke pamietam


Nie brzmi to pocieszająco ()

Właśnie się zastanawiam, czy z tych darmowych konsultantów skorzystać, czy może spróbować sama napisać, a później na forum TheStudentRoom się zgłosić (oni tam mają specjalny, ukryty dział forum do zamieszczania personal statement i inni forumowicze pomagają ogarnąć i poprawić)?
via Android
  • 0
@Ag90: a juz kojarze, wrzucalas wczesniej zdjecia z dni otwartych ;)


@cactooos Tak, byłam wtedy na Bucks Uni :) Generalnie aplikuję na 4 uczelnie, ale wszedzie na BSc Aviation Management, a Coventry jest moim nr 1 ;)
@Ag90:

Pisałem personala bo miałem być w tym roku na studiach w Anglii i złożyli ofertę na lepszy uniwerek niż Coventry, ale się wycofałem i zostałem w Polsce, pisz priv jak masz jakieś pytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ag90: W zasadzie to nic trudnego.
W sieci masa stron na ten temat.Podziel na 3-4 etapy. Napisz na początku po polsku. Ja pisałem w Grammarly-darmowa wersja jest spoko poprawia błędy skladnie itp.
Na interview moga byc pytania z PS więc lepiej napisać szczerze i niezbyt skomplikowanie.
Musisz umotywować dlaczego ten kierunek, uczelnia. Co chcesz po niej robic. Jak masz wykaz przedmiotów możesz coś wplątać który Cię najbardziej interesuje.
Ble Ble Ble