Wpis z mikrobloga

Szukam bardzo solidnego fotela do pracy przed komputerem.
Musi mieć wysokie oparcie i szerokie siedzisko. Osoba ma 2m wzrostu i 110kg.
Poprzednie fotele albo miały za wąskie siedziska, albo po krótkim czasie psuło się oparcie fotela.

#fotel #praca #meble
  • 13
  • Odpowiedz
@Ernando: kupiłem kiedyś fotel z Jysk taki najwyższy model. Czarny, "na prezesa" Jest dużo za duży dla mnie (181cm,85kg) i optycznie zmniejszał mi pokój :D mam go na zbyciu za ułamek ceny, tylko jest w Polsce, a ja na razie nie. A jak nie to po prostu celuj w coś na czym możesz usiąść na dupie i wypróbować. + regulacja wysokości podłokietników zawsze na propsie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ernando: byleby nie kubły dla graczy, mam akracing przy tych samych gabarytach, całkiem wygodnie, dość trwały (Po 5 latach zaczyna się przecierac) ale poza zimą człowiek się poci na tej sztucznej skórze.
  • Odpowiedz
@3mpty: a jak z siedziskiem? miałem raz taki gamingowy, ale miał po bokach takie dwie "poduszki" i samej płaskiej powierzchni było 40cm. Nie dało rady szeroko sobie usiąść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ernando: zależy od modelu, mój był dla drobnych inaczej i jest ok. Obadaj ergo human, na tym nie ma co oszczędzać
  • Odpowiedz
@Ernando: Ogólnie mam 195cm i też szukałem fotela, więc niedawno zrobiłem potężny xD research.

Fotele gaminigowe - ogólnie szkoda na nie kasy bo są zwyczajnie niewygodne do pracy. Ale jeśli już koniecznie chcesz to radziłbym ci kupić z coś z diablo. Mają serię foteli XL które są jeszcze wyższe od tego tanka za 1/3 ceny.

Profim Veris 11/111 - Siedziałem na nim i fotel jest bardzo wysoki, ma zagłówek, ale zastanawia
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: właśnie te gamingowe, nawet ten Diablo XL nie mają płaskiego siedziska, tylko po bokach są te "wzniesienia" które są mega niewygodne, bo musisz siedzieć praktycznie ze złączonymi nogami. I niby jest napisane w opisie że siedzisko ma 50cm, a tak naprawdę płaskiej powierzchni jest ok 40cm, więc wąsko.

Kolega wyżej podał jeszcze fotel "ergo human", który jest drogi, ale widać że solidny.
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: dobrze widzę że diablo ma całkowitą szerokość 42cm a płaskiej 37? do Irona nie mogę znaleźć takiej specyfikacji, ale siedzisko ma prawie na równi z tymi skrzydełkami więc tam nie powinno być problemu.
  • Odpowiedz