Wpis z mikrobloga

Hej Kochani, mam ogromny problem, nie wiem jaki zapach wybrać na spotkanie. Siedzę tak już 30 minut i nie mogę się zdecydować! Czym najlepiej odstraszyć płeć przeciwną? Kouros? Interlude? Blend Fleur du Male z Tobacco Oud Intense?
Jedyne co wiem, to że jest starsza, mam nadzieję, że chociaż przed 40-stką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Coś o mnie: lubię niebieski, noszę buty i gram w zespole.
Pomuszcie.
#perfumy
  • 18
@ZnubionekFan: Ja jak poszedłem zerwać ze swoją dziewczyną, która miała mi dużo do wygarnięcia, walnąłem 8/9 strzałów interlude, dodam ze miałem wtedy katar ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skończyło się na dwóch zdaniach.

Na Twoim miejscu zaopatrzyłbym się w Bentley for Men, albo Bentley for Men Intense, myślę że fajnie by do Ciebie pasowało + zapaszek również fajny na jakieś randeczki, ew. wyjścia wieczorowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZnubionekFan: Rasasi Faqat Lil Rijal otwarcie podobno mocno trąci krowim plackiem. Jeśli to nie randka z rolnik szuka żony, to zda egzamin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rasasi Faqat Lil Rijal otwarcie podobno mocno trąci krowim plackiem. Jeśli to nie randka z rolnik szuka żony, to zda egzamin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Yaser: może nie krowim plackiem, a mokrym psem ¯\_(ツ)_/¯
@VintageMan: Nie wiem czemu miało by odstraszać, bo brzmi ciekawie! Z tym, że Mugler może sobie nie poradzić z mocą TF TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kulek1981: Koniec końców tak wyszło xD

@alvaro1989: Sam nie lubię, ale to prawda. O ile platynowy jest naprawdę udanym zapachem to fanów Egoiste podziwiam.

@Osqr: Pasowałoby do pumby, mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@