Wpis z mikrobloga

Coś mi się wydaje, że możliwy scenariusz na nadchodzące 24h to karny wylot Ewki i Natana. Nikt nie wypada na arenie. Dochodzi ktoś nowy a trójka Kamil, Vasyl, Martyna pozostają nominowani na następny tydzień.
#bigbrother
  • 9
  • Odpowiedz
@ku2yn: Możliwe też, że będzie karny wylot Natana i Ewy, a wychodzi w drodze eliminacji kolejna osoba z największą liczbą głosów, czyli niestety Kamil.
  • Odpowiedz
@ku2yn: a ja cos czuję, że ponieważ poza normalnym trybem, odeszły 3 osoby: Ola, Kasia i Dawid, a weszły dwie: Ewa i Natalia, to mamy jedną osobę na minusie, co pozwoli przy niekorzystnym wyniku Natana na jego ocalenie. Może za to ze Dawid odszedł a głosowanie wskazuje na Natana dostać np. automatyczną nominację, oczywiście przy założeniu ze na siłę produkcja chce go tam trzymać, jak Łukania, choć jego dramy z dresowowym
  • Odpowiedz
@kate-feather: @Fischu24: @Adu_Jean: @Wro1234nki: @kokosthc90: przy obecnym stanie na magazynie (-1 uczestnik) faktycznie może też się okazać, że nikt nie odpadnie ale wtedy głosy i nominacje powinny przejść na kolejny tydzień, bo tak mi się zdaje że stanowi regulamin, a poza tym wyobraźcie sobie rejdż ludzi którzy zapłacili za głosy na marne. Ale ogólnie mam przeczucie, że stanie się tak jak napisałem na początku. PRZECZUCIE :P
  • Odpowiedz
@ku2yn: tak ale wszystkich świętych jest za tydzień więc jak już coś to w next może nikt nie odpaść, plus wielkanoc to jednak według polaków niektórych największe święto więc nie sugeruj się tym z 1 edycji
  • Odpowiedz