Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdarza wam się mieć wrażenie, że kobieta, która bynajmniej nie jest z wami dla pieniędzy i świetnie się dogadujecie, super wam się spędza czas, kochacie się i tak dalej.... to jednak, gdybyście posypali się w sposób, który sprawiłby, że stalibyście się niewydolni finansowo wtedy zaczęłaby głośno cykać bomba zegarowa odliczająca w napięciu dni do waszego rozstania o ile w porę nie rozbroicie jej przywróceniem strumienia $$$?

Kobieta oczywiście nie jest płytką materialistką by być z wami z powodu waszych zarobków i w ogóle taka postawa byłaby zła i złe kobiety myślą w ten sposób.
Jednak gdybyście zadowalających zarobków nie mieli wtedy okazałoby się, że nie zapewniając WAM fajnego standardu marnujesz jej życie, a wszyscy ludzie wokół by przyklasnęli, że biedna kobieta powinna wykazać się godnością uwalniając się od ciebie i poszukać kogoś na poziomie, bo z takim nieudacznikiem to wstyd. Jakbyś w pewnym sensie stawał się wtedy dla niej toksyczny, źle ją traktował, niszczył jej życie. Nieraz widziałem to u innych i mam wrażenie, że u mnie też byłoby podobnie.

Nie chodzi, że facet nawet nie chce szukać pracy kiedy żona tyra, ale np. jak facet spada do nisko zarobkowej roboty i ogólnie ma zawodową pozycję jaką często w szczęśliwych małżeństwach ma kobieta. Jakaś tam pensja minimalna, czy mało stresująca robota byle coś robić nie nastawiona na finansowe profity. Facet wtedy nie nadaje się do życia nie oferuje żadnej przyszłości.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 5
Każdy ma próby życiowe na miarę swoich wad i zalet. Jedna nigdy nawet nie spojrzy na innego faceta kiedy jest mężatką, ale za to kiedy kasy brakuje to jej zupełnie odwala. Inna znowu do kasy nie przywiązuje dużej wagi, ale jest latawica. Ważne tylko żeby te próby przechodzić zwycięsko.
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie, jak się zdrowie posypało to zajęło jej jakieś 3 miesiące znalezienie zastępstwa więc dla mnie to nie wyobrażenie co rzeczywistość. Teraz już "prawie" wróciłem do zdrowia więc szukam normalnej.. Już kolejny rok :) Może gdzieś tam jest i dla mnie ;)