Wpis z mikrobloga

jest może jakiś Mireczek chętny zeby pograć w BF5 na ps4 dziś wieczorkiem?
pogrywam sobie ostatnio ale strasznie mnie denerwuje to jak ludzie graja ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie rzucają apteczek i amunicji, nie reanimują, #!$%@? na cele mapy byle wbić 2kile wiecej XD
#ps4 #battlefield #grajzwykopem #pytanie
  • 18
@vomalio: w tego nowego grasz? no ja jestem wielkim fanem coda ale mw1, mw2 i bo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zaczęli robić te kosmiczne cody to przestałem w go grać XD mutli jest zbyt chaotyczne ze skakaniem lataniem i innymi duperelami.
@ampap: mam taką samą opinie o codach, ostatni dobry to wwii dla mnie. Nowy cod to powrót do MW, po ograniu kilkudziesięciu godzin bety + dzisiaj 2h, uważam że to najlepszy cod od czasów MW3
@ampap: była okazja do testowania bety ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie wtedy przekonali.
No i nie ma być płatnych dodatków, oby nie skończyło się tak jak w BFV (,)
@ampap: zawartość dodawana na dobrą sprawę po roku od premiery, przez pierwsze miesiące beznadziejne wsparcie, masa glitchy (np. niewidzialni żołnierze), natrętne reklamy strojów za walutę premium.
Patch, który ma wejść pod koniec tego miesiąca, powinien wyjść już na dobrą sprawę pół roku temu. W międzyczasie jedyne co zrobili, to zrecyklowali mapki z kampanii single player, dodali firestorma w którego nikt nie gra i parę broni, które i tak są gorsze niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ampap: ogólnie balans gry jest #!$%@?, bo grając medykiem masz god mode i najlepsze karabiny.
Nie czaję dlaczego to medyk dostał pmy, a nie szturmowiec xD w bf1 o ile dobrze pamiętam było odwrotnie.
DICE powoli zaczyna słuchać społeczności (na reddicie już byli mieszani z błotem, a ktoś od nich to czyta i chyba dotarło), dlatego mam nadzieję że Infiniti ward wyciągnie wnioski z błędów swoich kolegów po fachu.
A jeszcze
@ampap: w becie było ok, teraz też nie widze większych problemów. Na pewno widzę poprawę względem poprzednich części (rzadziej mam coś takiego, że na killcamie jest coś innego, niż było na moim ekranie), silnik gry został zmieniony, bronie zaczęły mieć jakiegoś kopa. Niepotrzebnie tylko dodali wielkie mapy, po których trzeba się gonić (jak na ten moment trafiłem raz na taką, nawet chyba quad tam był XD).
A no i na plus