Wpis z mikrobloga

Wesołe pytania się szykują :) Po zwrotach "cwaniak", "oszust" i "szemrany" widzę, że stoicie za nami murem w dyspucie ze światowym gigantem.
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Widać było, że akcje początkowe były nieco zawyżone, jednak firma nie była tą typową z Twojego przykładu. Miała potencjał, zaplecze finansowe i zanosiło się na utrzymanie tego poziomu. Szkoda, że tak wyszło.

@sadek taka mentalność. Musisz jednak przyznać, że komunikacja w tym przypadku nie była tak dobra, jak mogła wyglądać. Zwłaszcza, że szkolili Was ciekawi fachowcy.
  • Odpowiedz
@FANZ0UN: przecież tu nie chodzi o to, że FB zbanował fanpage Brand24, bo to faktycznie można olać, problemem jest że w Brand24 nie ma teraz wzmianek z Facebooka ani Instragrama, a to jest poważny kawałek ruchu sieciowego i największe platformy społecznościowe, gdzie ludzie faktycznie dziś rozmawiają.
Bez SM zostają jakieś umierające zaspamowane fora czy inne goworki, trudno na tym budować narzędzie monitorujące "internet".
  • Odpowiedz
@grumps: komentarz typowego Janusza Polaka :) Wszystko możesz zrobić samemu, bez płacenia komukolwiek za usługę czy produkt. Czy jeśli mój fryzjer kasuje mnie 20 zł za 4 minuty strzyżenia, to znaczy, że jestem idiotą, bo daję się walić na kasę?
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: ja bym chętnie się dowiedział czegoś o tym jak techniczniie działą brand24 jakich technologii używają, jak wiele danych przetwarzają na minutę itd. oraz to jak zbierają dane czy trzeba podać grupy na fb które mają być monitorowane czy poprostu indexują każdego użytkownika i każdą grupę i fanpage na fb i wyszukują? No i co ile sprawdzają każdy obiekt na FB bo to pewnie wymaga potężnej infrastruktury
  • Odpowiedz
Na jaką branżę planują zmienić swoją działalność? Skoro FB ich tak potraktował to musieli coś grubo przeskrobać - takich cięć nie robią automaty/algorytm i nie są to sytuacje przypadkowe tylko ludzie w centrali w Palo Alto po konkretnych rozmowach podjęli taką decyzję, zatem nie powinni mieć już żadnych złudzeń, że uda im się wrócić.
  • Odpowiedz
oni są technologicznie cincy jak barszcz, ten cały Brand to jest głównie renoma Sadka w branży, bardzo podziwiam tych wszystkich "inwestorów" BRAND24, ale wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum akcjonariuszy, żeby szybko zrozumieć, że 95% tych osób nie ma pojęcia w co wkłada pieniądze
  • Odpowiedz