Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki pomóżcie.

Kupiłem autko z instalacją gazową(wszystkie dokumenty dot. instalacji LPG posiadam od poprzedniego właściciela). Okazuje się, że autko pojechało na przegląd, ale nie sprawdzono na nim instalacji gazowej(posiadam zaświadczenie z tej SKP, nie jestem w stanie dociec dlaczego tego nie zrobili). Teraz mam problem z przerejetrowaniem auta i wbiciem gazu w dowod, bo nie ma stosownej adnotacji w zaswiadczeniu, że instalacja została sprawdzona. Czy miał ktoś podobny problem? Nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji...
#motoryzacja
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nashein: dzwoń do SKP, jak LPG jest wbite w dowód i było zapłacone normalnie 160zł, to de facto diagnosta się podpisał pod tym że instalacja się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przecież ma adnotację w dowodzie. W najgorszym wypadku będziesz musiał podjechać z wyciągiem ze świadectwa homologacji butli, gość sprawdzi czy numery na butli się zgadzają i tyle. Dziwne że nie widzą tego w WK, pewnie gość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nashein: a, no to zmienia postać rzeczy. Masz protokół montażu z podpisem montera? Bo jak gość sobie to sam zamontował to masz problem, musisz mieć podpis uprawnionej osoby że wszystko jest zgodnie ze sztuką.
  • Odpowiedz
@nashein: to jak zrobia Ci na SKP korekte przegladu i rozszerza o LPG to Ci wbija w WK w dowod.

Ale jak przeglad byl robiony wczesniej i gdzies indziej to bedzie trudno to zalatwic. Wiec polecam zrobic od nowa badanie za 162 zeta i do WK wtedy
  • Odpowiedz
@rumcajs666: @Bodzias1844: @Odczuwam_Dysonans: @bigger: Hejka, podzielę się finałem sprawy. Niestety żadne z powyższych sugestii niestety nie rozwiązało sprawy. Byłem zmuszony ogarnąć nowe dokumentu montażu instalacji gazu, wtedy urzędnicy dopiero zgodzili się na przerejestrowanie auto oraz wbicie gazu. Dzięki wszystkim za sugestie! :)
  • Odpowiedz
@nashein: a, ok, najpierw wyskoczyło powiadomienie a później komentarz :D
Grunt, że się udało, aczkolwiek jak widać poprzedni właściciel nie ogarnął papierkologii. Dużo Cię to wyniosło? Poszedłeś do zakładu który to montował czy jak?
  • Odpowiedz