Wpis z mikrobloga

#iptv
Jakaś mocna konkurencja dla kkz/rapid?
Bo.

Czytam o tym teleelevidenie i się zastanawiam kto to gówno kupuje za 3 euro, chyba jakieś dusigrosze bo tego się nie da oglądać, podobnie jak plusx

Tęsknię za 1x22 :(
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@ryyj dobra pisałem wyżej nie chce gówna za 3euro ani plusx,pytałem czy jest coś co dorównuje 1x22 lub kkz/rapidowi.
Cena powiedzmy do 70-80zl na miesiąc
  • Odpowiedz
  • 0
@Klinton
@b4rney
@Filmex
Chyba was #!$%@?ło XD nie będę oglądał iptv na czyimś szrocie XDDDDDDD szrot od operatora biorą tylko Janusze, a ja podziekuje za te legalne iptv które ma biedna ofertę
Czyli nadal rapid górą, chyba nikt nie ma tak potężnej oferty jak oni.
  • Odpowiedz
@korni007: Weź człowieku zmień operatora internetowego bo widocznie sam Januszujesz. Mi jakoś (jak i wielu innym Wykopkom) i teleele i plusx działa idealnie. A to, że lubisz być ruchany przez innych i płacić 3x tyle za takiej samej jakości usługę to już Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@korni007: OK, trzeba było tak od razu. Nie można porównywać list teleele czy plusx co oferują kanały wybranych krajów do list globalnych. Większości wystarczy lista jednego czy dwóch krajów. Nie zmienia to faktu, że stabilność tych list jest bardzo podobna.
  • Odpowiedz
  • 0
@b4rney to ty jesteś Żydek w #!$%@? XD place bo mam kanały z całego świata a cena 40zl na miesiąc za tyle kanałów to jest #!$%@? nic XD ale nie Janusz #!$%@? kupi teleelele gówno za 3euro bo mu gardło ściska jak ma wydać więcej.
  • Odpowiedz