Wpis z mikrobloga

@Harmonia:

nikt normalny nie będzie przecież wrzucał tutaj treści na które musi poświęcić sporo czasu.

To znaczy, że automatycznie ktoś, kto wrzuca tu treści na które poświęca czas jest nienormalny, wiemy to z działania logiki. Przykłady takich ludzi? Ja sam, wszyscy walczący ze turbosłowiańskimi bzdurami, ludzie udzielający się pod tagiem "sztuka", myrmekochoria...
  • Odpowiedz
@Harmonia: Jakie manipulacje? Powiedziałeś to sam wyraźnie. To są ludzie, którzy poświęcają na to "sporo" czasu. Podałem te przykłady, ja sam twierdzę, że moje opracowania wymagają "sporo" czasu. Na pewno niektórzy z tych, których wymieniłem także tak twierdzą.
  • Odpowiedz
@Slucham_psa_jak_gra_: Proszę mnie nie uświadamiać, żyję sobie szczęśliwie naiwna i hoduję wzrastające poczucie estetyki. A będąc zupełnie poważnym, chyba czas spakować walizkę z arszenikiem. @OjciecMarek rzucił mi dziś na pożarcie dwa tagi sprzed ponad pięciu lat #parsifalclub i #podwieczorekkulturalny. Fantastyczne, nieśpieszne dyskusje, ciekawe tematy i nawiązania. Czuję się wręcz onieśmielona poziomem wiedzy i polorem rozmów. Mam ochotę krzyknąć do siebie: Kultura, głupcze! ( ͡
  • Odpowiedz