Wpis z mikrobloga

#!$%@? mireczki nie wiem co robić. Różowa z którą ostatnio zerwalem chce wrócić do związku ze mną a ja jednak czuję że lepiej mi jest na wolności bo mogę znowu latać na imprezy i niczym się nie przejmować i chce unikać związków. I mam lekki dylemat co robić. Niby coś do niej czuję ale od kiedy zerwalismy mam siły do życia i zacząłem znowu poznawać ludzi itd.

No i nie wiem co robić bo w sumie nie chciał bym jej zranić bo rozstalismy się w zgodzie (,)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 24
@SIX_PATHS_OF_PAIN: http://www.edusens.pl/edusensownik/wejdziesz-dwa-razy-do-tej-samej-rzeki

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - mówią ci, którzy nie mają ochoty zajmować się czymś, czym już kiedyś się zajmowali. Problem w tym, że używają sentencji, której nie rozumieją i używają jej w złym znaczeniu.

Autorem powiedzenia jest grecki filozof Heraklit z Efezu. Mędrzec uważał, że na świecie nie ma nic stałego. Wszystko przemija, zmienia się, płynie (panta rhei). „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej