Wpis z mikrobloga

@Onix0b: @Bodzias1844: @spidero: @budus2: e46 kupione za 3k. Co najlepsze zdrowe, z tyłu wózek wzmocniony i zrobiony kompletny swap. A nie chcę 3.0 wrzucać w dowód bo ubezpieczenie mnie dojedzie ostro. Może zostawię tak jak jest i nie będę się pchał w wypadki. Te debile nawet nie rozróżniają co siedzi pod maską ¯\_(ツ)_/¯
@mulafasaa nie słuchaj ich bo oni w dupie byli i gowno widzieli.

Po pierwsze to czy masz przeglad nie ma specjalnego wpływu na działanie bądź nie oc.

Dwa masz zadaje się 30 dni na zgłoszenie zmian konstrukcyjnych.

Trzy że jeśli ta zmiana nie miała wpływu na przebieg zdarzenia nikt się nie przyczepi poza zabrania dowodu za niezgodność że stanem faktycznym.

Cztery. Swap zalatwia się raczej bezproblemowo jak jest zrobiony chociaż z minimum
@PoteznaLokomotywa: no właśnie miałem już kilka incydentów gdzie ktoś mi #!$%@?ł i nigdy nikt nie sprawdza co siedzi pod maską i czy przypadkiem to auto ma w ogóle hamulce.
@Bodzias1844: no wiem, zobaczę
@budus2: stać, bo kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bigger: no właśnie taak mi się wydaje, ale wolałem zapytać na mirko, często odezwie się ktoś kto ma pojęcie
@KrakenFromKrakenowo: nie wprowadzaj ludzi w błąd. Stan techniczny pojazdu nie ma wpływu na wypłatę OC. Nawet na stronach ubezpieczalni piszą że płacą niezależnie od stanu auta jeżeli to ty jesteś sprawcą. Problem jest w momencie kiedy jesteś poszkodowany, a ubezpieczyciel uzna że mogłeś uniknąć kolizji jeżeli auto byłoby sprawne.
A nie chcę 3.0 wrzucać w dowód bo ubezpieczenie mnie dojedzie ostro.


@mulafasaa: jak stukniesz komuś przypadkiem jego salonowe bmw za ćwierć miliona, to się do końca życia nie wypłacisz