Wpis z mikrobloga

#imprezy #kluby #dresscode #wykopowerozkminy ##!$%@?

Tak sobie mysle... Jaki jest sens wdrazac dresscode i w ogole selekcje na wejsciu do klubu w miescie, ktore jest sredniej wielkosci, a jeszcze mniejszego znaczenia, powiedzmy taka Bydgoszcz. W miescie, gdzie sa ze dwa kluby. Po kij udawac, ze to Paryz, jak to tylko jakas wieksza wioska?

Jeszcze drugi paradoks, do takiego klubu ciagnie jeszcze wiecej wymuskanych kolesiow niz zwykle, zazwyczaj obcisly t-shirt i lakierki, wlosy na "gel" i czasem nawet jakis lekki makijaz :3 Ja rozumiem jakies wieksze miasto, ale duza wioska? :p

Bylam raz w takim wlasnie klubie i przeszlam ta "selekcje" lol, ktora przeprowadzal Turek gej :D Chyba nizszy ode mnie. W srodku sie zastanawialam, skad sie wzielo tyle wymuskanych ludzi w tym klubie, bo na codzien na ulicy takich nie widac. I jeszcze te zdjecia na "sciance" :D Jak gwiazdy :D
  • 12
@tusiatko: Dla Ciebie większa wioska, dla innych duże miasto. Selekcja, selekcją, nawet w mniejszych miastach jest i też jej nie przestrzegają. No chyba, że za granicą jest inaczej.
@tusiatko: Bo selekcja na wejściu jest zarezerwowana tylko dla modnych klubów w hiszpanii gdzie bawią się dzieci bogatych rodziców? Jak właściciel klubu ma taka wizję to sobie wprowadza selekcję w końcu to jego klub. A przynajmniej dresiarstwo się nie panoszy.
@DajMinusTemuNaDole: No jezeli taka Bydgoszcz ma wiecej klubow, a Bydgoszcz nie jest jakas metropolia, to sobie wyobraz :3

@MrsGreen: Nie no tam wlasnie przestrzegaja, ogolem to pierwszy klub w jakim bylam, gdzie byla taka ostra selekcja, gdzie koles z gejowskim glosem mowi : ty wchodzisz, ty wchodzisz, ty y-ym ty dzisiaj kochanie nie wchodzisz :3 pozniej jeszcze zdjecia na wjezdzie robili do systemu i dostajesz karte i jak placisz w
@severian: ale to nie hiszpania tylko ruska dyskoteka w niemczech :3 a dresiarzy to maja, ale na bramce :) Slyszalam, ze wczesniej tam kiepsko bylo, duzo rusow, bijatyk itd i po remoncie chyba chca, zeby ludzie zapomnieli o tamtym. No udaje im sie, bo to nowe trendy miejsce sie zrobilo w miescie :p Dla mnie tam lepiej, bo ta druga dyskoteka jest spoko, przynajmniej dziwnych ludzi nie bedzie :) ( co