Wpis z mikrobloga

Zagrałem dopiero pierwszy raz w Red Dead Redemption 2 i zazdroszczę samemu sobie, że gram w to pierwszy raz. Znakomita gra, znakomita oprawa wizualna. Rockstar to są takie kozaki, że z gry na grę podnoszą poziom o X leveli. Ta gra przepięknie moim zdaniem wygląda już na zwykłym PS4 Slim; to na PC będzie bajka.

Jak oni zrobią GTA VI na nową generację to nawet wyobrazić sobie nie moge jak ta gra będzie zajebista. Dla mnie Rockstar to jedyny twórca dla którego warto pójść do sklepu i kupić konsole do grania w ich gry, w dniu premiery. No i co tu więcej pisać; oni z każdą kolejną gra udowadniają, że nie ma chyba na świecie studia które mogłoby się z nimi równać.
#ps4 #konsole #ps5 #xboxone #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@iksboks: gra jest spoko ale potrafi zanudzić na śmierć. Gram od premiery i jeszcze nie skończyłem, bo jak pomyślę sobie, że mam 10 minut gdzieś na koniu jechać to mi się odechciewa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iksboks: ja zagrałem, przeszedłem i zapomniałem. Fabuła niby dobra, ale dla mnie gra nudna. Sporo jeżdżenia gdzie nic ciekawego się nie dzieje, fabuła również mocno mnie nie wciągnęła. Nie rozumiem tych zachwytów nad grą, dla mnie dobra pozycja jednak nie wybitna.
  • Odpowiedz
@iksboks: Ja jak dobrze pójdzie zaczynam od jutra, i cieszą mnie takie wpisy jak Twoje. A że lubię spokojne gry i podziwianie widoczków to mam nadzieje że nuda o której wspominają niktórzy bo się dużo podróżuje będzie dla mnie czymś idealnym. Miłego grania :)
  • Odpowiedz
@cybul26: Dla mnie gierka bardzo wciąga, fabula jak dla mnie znakomita, miałem momenty gdzie czułem się, że to faktycznie ja jadę na tym koniu. Ja np grałem sobie 2-3h max i wylaczalem, bo już za dużo tego jeżdżenia było, ale bardzo miło wspominam gierkę.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Widocznie gierka nie dla ciebie. W każdym razie samo wykonanie i szczegółowość świata stworzonego przez Rockstar; mnie po prostu zadziwia. Weźmy pod uwagę, że to wyszło na PS4 w 2018, a moim zdaniem lepiej wygląda od Cyberpunka z 2020(opinia w oparciu o to co widziałem) . Druga sprawa, że jestem "Fanboy" tego studia od małolata. Czekam z niecierpliwością na kolejne GTA, no bo po chłopsku w skrócie... pozamiataja całą branże
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iksboks: kolego ja nie pisałem o grafice i innych aspektach technicznych. Pod względem graficznym i udźwiękowieniem dla mnie gra wszechczasów. Misje też spoko, elementy niespodzianki typu KKK mistrz ale po kilkudziesięciu [nie wiem ilu ale myślę, że koło 80] godzinach w grze jedyne co robię to napierdzielam w przycisk, żeby koń biegł przez 10 minut do następnej misji, poraz setny spotykam te same porwane postacie itp. kiedyś w końcu skończę tą
  • Odpowiedz