Wpis z mikrobloga

@Mescuda: ja se mysle w sumie co ja bede wspominac, jak tera mam 22 lata i w sumie jedyna rozrywka jaka mam to sen, bo w tygodniu praca, w weekendy uczelnia Dx
Dużo starszych osób wspomina o jak bardzo chciałbym mieć znowu 20 22 lat byłem młody


@Mescuda: Ja bym w sumie chciał, ale tylko przy zachowaniu obecnej pozycji zawodowej i majątkowej, ale żeby tak cofnąć się w czasie i jeszcze raz przeżywać dawne piekło to nigdy w życiu

No właśnie też się czasem zastanawiam, ja od gimnazjum nie mam życia praktycznie, nawet jeżeli kiedyś będę żył jak cywilizowany człowiek z godnością, to
Ja bym w sumie chciał, ale tylko przy zachowaniu obecnej pozycji zawodowej i majątkowej, ale żeby tak cofnąć się w czasie i jeszcze raz przeżywać dawne piekło to nigdy w życiu


@Eugeniusz_Zua: Ja bym zaczął kraść. W sumie do stracenia nie miałbym wiele a do zyskania dużo.
@Eugeniusz_Zua: też mnie nikt nie zaprosił, nawet pseudo przyjaciele z podstawówy, z którymi starałem się utrzymywać kontakt. Zresztą w technikuk też starałem się integrować z typami, a rezultat zmusił mnie do zastanowienia, czy może oni się nie śmieli ze mną, tylko ze mnie? XD
Sam swojej też nie odprawiłem, ale ja w sumie noe lubię urodzin w ogóle swoich. W życiu tylko raz robiłem impreze dla kolegów, w podstawówce, było dwóch
@Daktylion: Ja swojej nie robiłem bo miałem urodziny jako jeden z ostatnich w klasie, a skoro mnie nikt nie zapraszał przez cały rok (nawet tacy niby kumple lekkie przegrywy, którzy później po pijaku się wygadali, że zadawali się ze mną tylko po to by mieć od kogo ściągać na sprawdzianach). Tak więc standard jako przegryw robiłem im tylko za obiekt beki i czasami do czegoś się przydawałem ¯\_(ツ)_/¯