Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie na mirko, otwieram gorące i widzę zapowiedź #ama z tym typem. Od wielu lat cisnę nisamowitą bekę z jego czytelników oraz samego, jakże wielkiego pisarza, operującego wysublimowanym słownictwem, co ważne, absolwenta Koźmina XDDDD, który nie wytrzyma dnia bez przebiegnięcia dwudziestu kilometrów.

Często, gdy poznaję nową osobę, temat rozmowy schodzi na zainteresowania no i pytam, co teraz czytasz/jaka jest twoja ulubiona książka? Gdy wyjeżdża mi z Mrozem po prostu zmuszam się żeby się nie zaśmiać XDD

Nie nazywajcie się miłośnikami literatury jeśli czytacie takie rzeczy, to ten sam albo i niższy poziom niż marvel w branży filmowej.

P. S. Wyobrażacie sobie żeby, dajmy na to noblistka Tokarczuk, Szczygieł, Twardoch, czy nawet Stephen King walnęli sobie taki opis na socialmediach? Ja też nie.

#remigiuszmroz #ksiazki #niepopularnaopinia #czytajzwykopem
c.....i - Wchodzę sobie na mirko, otwieram gorące i widzę zapowiedź #ama z tym typem....

źródło: comment_QuprDQuVaUQ4cNqR3MRuCxbtVHqyQLuH.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: i masz rację, dorabianie ideologii do czytania jakby to było nie wiadomo co. A najgorzej jest jak jakiś serial czy film jest na podstawie książki, na forach nie idzie poczytać o niczym interesującym tylko narzekanie, że ekranizacja gorsza od książki. A nie daj borze zielony jak oglądałeś film, a nie czytałeś książki. No to cie zjedzą po prostu.
  • Odpowiedz
miejsce na mem I AM INTELLECTUALLY SUPERIOR.


@elbereth: imo trzeba go polaczyc ze spidermenami pokazujacymi na siebie, bo biorac pod uwage opis mroza to walka jest wyrownana
  • Odpowiedz
@chianski: nie dość, że przyklasnęłam z radości czytając pierwszy wpis, to jeszcze na koniec wyjechałeś z Łelbekiem () pozostaje mi się zgodzić, że leciutka pogarda wobec takich produkcyjniaków jest niestety wskazana. gdybym miała czytać hurtowo te wszystkie książki Bondy czy Mroza, wolałabym już chyba oglądać M jak miłość, tyle samo wnosiłoby to w moje życie.
  • Odpowiedz
@chianski dopóki nie wszedłem na wypok to nie wiedziałem, że uważam się "za kogoś kim w rzeczywistości nie jestem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) panie to jest tylko literatura dla rozrywki, dorabianie filozofii jest bez sensu. A cykl o Chyłce czytany przez Krzysztofa Gosztyłę wchodzi w aucie jak złoto, polecam spróbować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chianski: no ale nie mów, ze po Marvelu spodziewałeś się kiedykolwiek wzniosłości? To są komiksy dla młodzieży. I tym mają być. I za to je wielbię. Nie muszę zawsze oglądać kina ambitnego. Czasem wolę prostą rozrywkę. Nie wiem o co chodzi z tym hejtowaniem marwela za niski poziom. On miał mieć niski poziom...
  • Odpowiedz