Wpis z mikrobloga

Statystycznie rzecz biorąc jak wiemy większość małżeństw rozpada się przez zdrady i brak porozumienia między partnerami.

Ale skupmy się dziś na polskich małżeństwach. Typowa Karyna z Sebą, wszystko jest ślicznie i pięknie, powabna karynka 175, 58 kg i jej sebuś tworzą szcześliwy zwiazek, ruchaja sie jak króliki i planują dzieci.

Pojawią się dzieci albo i nawet nie, Karyna zaczyna czuc się pewna, że Sebek ją kocha i on ją w tym oczywiście upewnia, Karynka przestaje dbać o siebie, zaczyna tyć. Znajduje coraz to kolejne wymówki by wyglądac jak wygląda
- a bo to brak czasu
- a bo ja sie dziecmi zajmuje
- ja za stara jestem by cwiczyc
- a ja to sie sobie podobam

Seba potem jest sfrutstrowany, że jego piękna gazela zamieniła sie w obleśną słonice. Kobiety potrafią znajdywać miliony powodów by nie ćwiczyć i nie dbać o siebie - (przypominam, że tipsy i przedłużanie rzes to nie jest dbaniexD)
Potrafią #!$%@?ć o samoakceptacji godzinami szukajac cytatów na facebooku i udostepniajac obrazki z demotywatorów.
I oczywiście plucie jadem na szczupłe kobiety które dbają o siebie i czesto oznacza to dla nich dużo wyrzeczeń i pracy nad sobą, ciężkiej pracy.

I myk, mamy rozwód albo patologiczne małżenstwo tylko dlatego, że ciężko jej ruszyć dupe.
Walić ulane małpy.
Niejeden z resztą mówi, że woli azjatki czy turczynki.
Pamiętajcie o podpisaniu intercyzy jeśli już wiążecie sie z p0lką.

I przy okazji kolejne powody dla ktorych kobiety to podludzie.
#p0lka #rozowepaski #bekazpodludzi
M.....s - Statystycznie rzecz biorąc jak wiemy większość małżeństw rozpada się przez ...

źródło: comment_8dBCOB184ZyzeZkOOlKxxuO66iezcvuT.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz