Wpis z mikrobloga

@Crystal167: mam Fenixa Mini i jestem z niego zadowolony. Działa bardzo elegancko, fajnie sie zmienia smak w zależności od temperatury. Z minusów trzeba dosyć często ładować baterię.

W porównaniu do Vapcapa to Fenix jest jednak mniej efektywny, ale daje też tą wygodę że nie trzeba samemu podgrzewać zapalniczką.
@mlodydronik @Medyc @ZabiliMiZolwia
@VapeFully

Trochę doczytałem temat, i jestem zainteresowany tymi konwekcyjnymi, rzucił mi się w oczy Novae 2, mieliście kiedyś z nim kontakt? Podobno słabym pomysłem w wypadku konwekcyjnych jest plastikowa obudowa, która może w trakcie nagrzewania produkować szkodliwe substancje. I tu dochodzi pytanie, bo ciężko ustalić mi z czego jest wykonana obudowa Novae 2. Plastik czy metal?
@Crystal167: Obudowa nie jest plastikowa. Warto w takim wypadku przeczytać opis na zaufanej stronie. Generalnie w naszym sklepie nie sprzedajemy żadnych niebezpiecznych lub niepolecanych waporyzatorów. Bardzo o to dbamy, bo chcemy aby nasi klienci mieli do nas zaufanie ;) Nasz zespół chętnie doradzi Ci co wybrać i jak zająć się sprzętem po zakupie, więc warto kupić go u nas, nie u konkurencji ;)

PS. Jeśli chcesz dostać zniżkę na ten