Wpis z mikrobloga

@Claptrap: dexty chciał robić #piniondz za pomocą wykopowego kółka wzajemnej adoracji, w którym był m.in. kicioch i anonim - gdy sprawa wypłynęła, przyjęli linię obrony w stylu Konrada Wallenroda: wnikam w struktury i rozwalę to od środka.

Niektórzy jednak nie kupili tego i zaczął się lincz.
@oxygen88: już niektórym przeszło na szczęście ;)

@Claptrap: Dexty chciał się wybić za pomocą tego kółka na szczyt rankingu co pozwoliłoby mu gdzies tam coś tam zarobić, potem się tego na gg wyparł i jak twierdził - wrócił na wykop i jest wśród bordowych :]
@Claptrap: raczej kilka motywów, według mnie m.in to że była okazja do hejtowania mnie i dużo osób którzy mnie nie lubią mogli się trochę wyżyć :D Była też nuda na mikroblogu od jakiegoś czasu więc pierwsza lepsza afera się rozkręciła w mgnieniu oka :) Dexty też bardzo prowokował swoimi wpisami i nakręcał wszystko, a ja musiałam się tłumaczyć, ale jakoś to poszło - było, mineło :)
@Claptrap: aaaa, no i najważniejsze :D jest jeszcze grupa osób która chce dla mnie i dla anonima bana bo należeliśmy do tego kółka wykopującego :D na nic się nie zdają tłumaczenia nasze i adminów, że należeliśmy tam po to, by wyłapać więcej nicków i dowiedzieć się co Dexty chce zrobić, a nie po to by sobie wykopywać :D Niektórym nie przegadasz :)