Wpis z mikrobloga

@krave: to się na policję idzie i oddaje, a nie stoi na środku ulicy i krzyczy CZY KTOŚ NIE ZNA BARTOSZA PIOTRA KTÓRY ZGUBIŁ PORTFEL omg
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zwei omg chcę mu oddac bo n bagiety go znajdą to se chlopak kartę niepotrzebnie zablokuje, nie?

@Pawliko napisałam już, ale legitka podbita do 2018
  • Odpowiedz
@krave: poszukaj gościa na fb, jak zgubiłem portfel w tramwaju motorniczy w 10minut mnie znalazł. Po 30min miałem już portfel. Jesli nie wtedy idziesz na uczelnie i prosisz o kontakt, telefon. Jak nie dadzą lub nie mają wtedy grupka na fb miejscowości, lub policja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@hummel juz bylam, pan policjant przyjął, zapytal gdzie i kiedy znalazłam i w sumie tyle. Mam nadzieję, że znajdą właściciela.
  • Odpowiedz
@hummel: I dobrze mu powiedzieli, bo zapewne - jak to zwykle bywa - przyniósł na komisariat portfel, w którym był karnet na siłownię, urbancard i zdjęcie ukochanej. Policja jest formacją działającą na podstawie obowiązującego w Polsce prawa, a ustawa o rzeczach znalezionych wyraźnie mówi, że policji należy zwrócić wyłącznie znaleziony dowód osobisty, paszport oraz rzeczy, których posiadanie wymaga pozwolenia (broń, amunicję, materiały wybuchowe). Nie interesują ich żadne karty studenckie, prawa
  • Odpowiedz