Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że te śmieszne zagraniczne Juvekonta na Twitterze, jak ktokolwiek zagra zły mecz, czy to Higuain czy Berna to organizują wielki płacz o to, czemu nie gra Dybala, a jak piękny Paweł jest najgorszy na boisku to siedzą cichutko i nic nie piszą? xD

Mówiłem to wielokrotnie, największą porażką zarządu tego lata nie jest niesprowadzenie żadnego topowego pomocnika, tylko nie sprzedanie tego miernoty z Argentyny. Przecież On nawet 50 baniek na obecną chwilę nie jest wart

Nieironicznie wolałbym Moratę w tej drużynie jako trzeciego napastnika, albo nie wiem Teveza na emeryturze

#mecz #juventus
źródło: comment_rQqAjSf1f0MwU99ePPNthb3gDqXasWNP.jpg
  • 36
@realbs: ocena gry tego człowieka na podstawie jednego meczu jest nie sprawiedliwa , w szczególności że w poprzednich był jednym z lepszych na boisku , to po akcji z jego udziałem CR7 nie trafił do bramki i to on 1 jest do zmiany
@realbs: Ogólnie 89 21 4 0 0 0 0 0 93 21
Juventus F.C. 2015/16 Serie A 34 19 4 2 7 1 1 1 46 23
2016/17 Serie A 31 11 5 4 11 4 1 0 48 19
2017/18 Serie A 33 22 4 1 8 1 1 2 46 26
2018/19 Serie A 30 5 2 0 9 5 1 0 42 10
Ogólnie 128 57
@Tomek88: nie musisz mi wklejać jego statystyk, bo w tym klubie oglądałem praktycznie wszystkie jego mecze, a i na Palermo czy Argentynę po nocach streamow szukałem

To ze bramki strzela to jedno. To komu je strzela to drugie. Kluczowy był jedynie w 15/16. Z każdym kolejnym sezonem był coraz to gorszy, a ładowanie hattrickow Sassuolo w 17/18 tego nie zmieni
@realbs: Sat what xD , i dlatego Sarri wystawia go w pierwszym xD zresztą wystarczy popatrzeć na ostatnie 5 min tylko on szarpie tam , widzę wiesz coś czego ssari na treningach nie widzi
@realbs: Dybala to taki nasz Zieliński hajp leci a jak jest mecz to eldo, brakuje im kogoś na pomocy ewidentne bo każda piłka zagrywająca leci do obrońcy
@Tomek88: to, że gość, który się przewraca o własne nogi i marnuje milion sytuacji mi nie odpowiada, nie znaczy, ze kieruje mną ślepa nienawiść. tak jak mówię, Dybale oglądałem jeszcze w Palermo i się cieszyłem jak dziecko kiedy przychodził do Juve, ale to, że wygrał mecz z Lokomotivem niczego nie zmienia, bo z mocniejszym przeciwnikiem znow będzie kręcił bączki na środku boiska
@Tomek88: No super mnie wyjaśnili, oznaczając pod postami, że strzelił gola. Ofensywny gracz strzela bramki, niebywałe xD

@Szilom: Tez czekam, ale po odejściu z Violi tylko przebłyski. Imo najgorszy piłkarz Juve w tym sezonie.