Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie #lekarze #medycyna #leczenie
Mirki, krótka piłka.
Robiłem sobie wcześniej badania krwi, na jakimś starym wydruku mam napisane, że mam grupęARh- (badania z 2015)
Jutro mam mieć mały zabieg, który wymaga znieczulenia - przed operacją zrobili mi badania krwi, dostałem wyniki, niby wszystko w porządku, ale teraz zobaczyłem że mam tam napisane że mam grupę krwi ARhD+
I teraz powiedzcie mi, czy te wyniki są ze sobą sprzczne? #!$%@? próbki w labolatorium? Czy to możliwe że mi się grupa zmieniła, albo że "na krawędzi" czy coś? Nie wiem czy mam jutro robić dym czy nie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Myślę, że przed zabiegiem powinieneś okazać oba wyniki lekarzowi. U mnie sytuacja wygladała nieco inaczej - w książeczce zdrowia dziecka miałam od urodzenia wpisane, że mam grupę krwi 0rh+, kiedy byłam w ciąży i musiałam zrobić badanie potwierdzające grupę krwi wyszło, że mam grupę krwi 0 rh- (swoją drogą chyba najgorszą z możliwych). Gdy już byłam w szpitalu i przygotowywano mnie do porodu to standardowo pobierano mi krew i również dla
  • Odpowiedz