Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że to co się ostatnio wyrabia należy jakoś inaczej zdefiniować, niż działalność konserwatystów. Muszę wierzyć, że istnieją ogarnięci konserwatyści, którzy przyjmują racjonalne argumenty i są w stanie dyskutować i iść na kompromisy.

Ale "prawicowcy" produkują tyle lol-contentu ostatnimi czasy, że tego nie da się zignorować.

link
Max Kolonko, który od zawsze był wariatem, ale teraz stworzył "teorię Nemesis", w której usprawiedliwia wynik wyborczy #R. Jego pomysły o tworzeniu triady politycznej z Winnickim i KUKIZEM (;D). I can't

link
Korwin w wywiadzie z Elizą Michalik, który jej mówi, że jest psychiczna i że kobiety mają problem, ponieważ muszą myśleć (przez co nie kochają) i się męczą tym myśleniem. Powiem szczerze, że nie oglądnąłem do końca tego wywiadu i musiałem przeskakiwać, bo zalewał mnie taki cringe jak prowadzącą.

link
Grzegorz Braun, mówiący o Żydach chroniących się w betonowych schronach i sterujących z tych miejsc polską polityką. Jego teksty o zamykaniu ludzi w więzieniu za samo publiczne przyznanie się do orientacji homoseksualnej.

Czemu więc ktoś się dziwi, że Śmiszek zaproponował "kordon sanitarny" wokół Konfederacji? Ta partia zrzesza rażąco antyintelektualne osoby. Masz tam antyszczepionkowców, antysemitów, rasistów i klasycznych wariatów.

Mam wrażenie, że przez ostatnie cztery lata, "prawicowcy" nie spuszczali wody w toalecie, tylko gromadzili gówno w takim wspólnym, wielkim szambie, i teraz te szambo pękło. I całe to gówno spływa teraz na nas.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #niemamsilna4konserwy
johny-kalesonny - Mam wrażenie, że to co się ostatnio wyrabia należy jakoś inaczej zd...

źródło: comment_7e8iPkElu0qn9hkXizFUePM6iSBDSHcZ.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Sprawdza się stara prawda - jeśli chcesz skompromitować szura, to wcale nie musisz uciekać się do kontaktowania się z Sorosem...

...wystarczy pozwolić im mówić.
  • Odpowiedz
Korwin w wywiadzie z Elizą Michalik, który jej mówi, że jest psychiczna


@johny-kalesonny:
Przedstawiłeś to w ten sposób, jakby jego pytanie w tamtym momencie nie było zasadne xD. Przecież ta kobieta błaznowała cały wywiad.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: jeden rabin powie tak a drugi powie nie
no tak ZYDZI no to wiadomo ze to niemozliwe zeby byl tam jakis bunkier XD no i niech sobie kopia, co mnie to obchodzi? moga i nawet postawic linie marzinota na przesmyku suwalskim XD
akurat ruskie szury chyba wiedza najlepiej co tam sobie stawiaja, jesli sie dowiesz czegokolwiek to tylko z ruskiego wywiadu
korwin to korwin a michalik to dno "dziennikarskie" i
  • Odpowiedz