Wpis z mikrobloga

Ogólnie to beka, ze prawacy, aby się #!$%@?ć do Tokarczuk szukają jakichś zdjęć sprzed kilkudziesięciu lat, żeby pokazać, że kiedyś jadła kiełbasę przy ognisku xD Hello, ludzie zmieniają poglądy. To przecież podobnie jak np. idol wielu prawaków Piotrowicz. Kiedyś PZPRowski prokurator, a teraz antykomunista, orędownik dobrej zmiany w sądownictwie. Kiedyś bronił pedofilów, a dziś chce wprowadzać prawo, które zaostrzy prawo wobec nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tokarczuk #bekazpisu #bekazprawakow #wegetarianizm

Pobierz wentynski - Ogólnie to beka, ze prawacy, aby się #!$%@?ć do Tokarczuk szukają jakichś...
źródło: comment_w8PZrlXfNQwGPojwMNagezxtdn6fKDSH.jpg
  • 37
Ogólnie to beka, ze prawacy, aby się #!$%@?ć do Tokarczuk


@wentynski:
Jestem trzecim pokoleniem żydowskiej rodziny uratowanej przez Polaków xD i w sumie dużo mi nie trzeba, żeby się do niej #!$%@?ć.
Ale rozumiecie #!$%@? #!$%@? że ja chcę sobie zjeść mięsko bo ma zajebisty smak w przeciwieństwie do jakichś liści, jak zjem mięsko to będę się dobrze czuł i będę mógł #!$%@?ć cały dzień. Jak już chronimy wszystkie zwierzątka to może przestancie wychodzic z domów bo zabijacie mrówki butami, i co? Ja sobie ustale granicę między krową a psem a wy sobie ustawcie gdzie indziej boże #!$%@?