Wpis z mikrobloga

275 578 +145 = 275 918
Piątek wieczór – jak prawdziwy piwniczak loguję się do wykopowej apki – a tu niespodziewana wiadomość od @radoslaw-szalkowski zawiadamiająca, że w niedzielę ciśnie z ekipą na #olsztyn. Termin słaby bo w niedzielę startuję w zawodach biegowych. Trudno jakoś dam radę. Niedziela – dobry start w biegu na 5 km – wciągam zupkę zapewnioną przez organizatora i szybko wracam do domu. Wskakuję w ciuchy z długimi rękawami a w międzyczasie wciągam rosół z makaronem. Wyciągam rower z piwnicy i lecę do Nidzicy. Dostaję info od wykopowej ekpiy o postoju w #mlawa. Mijam #nidzica i rozkoszuję się resztkami promieni słonecznych – temperatura 21 stopni. 15 min czekania i oto są @edicsson @fenter @sim_co @radoslaw-szalkowski. Czekałem na zjeździe z górki więc zanim się zorientowali że to ja to musiałem chwilę do nich dociągnąć. Jedziemy w grupie – 30 km/h nie schodzi z licznika, nawet nie ma zbytnio czasu na pogaduchy. Zwiedzać nie chcą – trudno. Nie przepadam za tego typu turystyką ale jak się chce zrobić dużo km i zdążyć na pociąg powrotny to trzeba iść na kompromis. Wiatr nie przeszkadza to mediana wychodzi 32 km/h. Szybko wjeżdżamy do #olsztyn. @edicsson dokręca kilometry na każdych światłach. Szybkie żarcie w macu. Pożegnanko i zmykam do domu (45 km). Miała być #100 ale wpadło trochę więcej.

#rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_NKcOlZ1g247fLHfRcEeWdeU6ZiPhCocY.jpg
  • 1